President Alabama czy Santiago 600 ?? Która lepsza ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam jutro jadę do serwisu po antenkę gościu z serwisu proponuje mi takie antenki jak wy na forum czyli Alabame albo Santiago ceny są takie same 180 zł Alabama i Santiago też 180 zł i moje pytanie brzmi którą ?? Santiago będzie lepsza czy Alabama ?? Aha i w miare możliwości jeśli sie da to prosił bym o uzasadnienie wybranej antenki dlaczego właśnie ta
  
 
Cytat:
2009-02-11 21:30:09, mefiu890 pisze:
Witam jutro jadę do serwisu po antenkę gościu z serwisu proponuje mi takie antenki jak wy na forum czyli Alabame albo Santiago ceny są takie same 180 zł Alabama i Santiago też 180 zł i moje pytanie brzmi którą ?? Santiago będzie lepsza czy Alabama ?? Aha i w miare możliwości jeśli sie da to prosił bym o uzasadnienie wybranej antenki dlaczego właśnie ta


President Alabama to na prawdę dobra antena.
Użytkowałem ją dość długo w mobilu na uchwycie "dzwonku" i nigdy nie było żandych problemów.
Santiago 600 również nic nie ustępuje Presidentowi (o ile wiem jest ciut tańsza), równiez ją polecam.
Jeżeli jednak nie stanowi dla Ciebie różnicy dołożyć np. 50 zł, a samochód na którego dachu montujesz antenę nie jest zbyt wysoki lub np. na klapie tylnej w sedanie, proponuję zamontować na uchwycie antenkę 2 metrową, np. Sirio Performer 5000PL lub Sirtel Santiago 1200. Ostatnio używałem w Lanosie Performera (mam go zresztą teraz do sprzedania). Na prawdę jest różnica na plus, nawet w stosunku do Alabamy.
Kiedyś mślałem, że antena 2 metrowa na aucie, to do duży kłopot, że za dluga, że się będzie haczyć... itd. Ukradli mi Alabamę. Kupiłem tanio Sirio 5000 i jeździłem z nią cały 2008r.. Nie było żadnego problemu.
Teraz sprzedałem auto i do nowego myślę coś o dobrej magnesówce .



[ wiadomość edytowana przez: prawnik18 dnia 2009-02-17 09:10:15 ]