Problem z paleniem ""raz na 50 odpaleń""

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moja carina 2 88rok benzin nie odpala raz na 50 odpalen samochodu a gdy odczekam 20 minut to pozniej wszystko wraca do normy o co tu biega podejzewam jakis czyjnik
pomocy
  
 
A sprawdzales rozrusznik czy kreci??
  
 
U mnie w Corolli było tak że raz za czas (raz na miesiąc) auto nie chciało zapalić a po paru minutach nagle zapalało jakby nigdy nic. Rozrusznik nie kręcił. Winny był psujący się alarm, który odcinał zapłon.
  
 
nie rób ze mnie matoła i aż taki głąb to nie jestem jak wiesz to powiedz a i nie mam alarmu
  
 
Cytat:
2009-02-13 21:51:34, mirekk81 pisze:
nie rób ze mnie matoła i aż taki głąb to nie jestem jak wiesz to powiedz a i nie mam alarmu


Że co? Szaleju się najadłeś?
Napisałem Ci co było powodem podobnego zachowania w mojej Corolli a Ty tu o jakichś matołach. Nie rozumiem o co Ci chodzi.
Poza tym dalej nie napisałeś nawet czy kiedy auto nie chciało odpalić to rozrusznik kręcił czy nie.
  
 
Cytat:
2009-02-13 21:51:34, mirekk81 pisze:
nie rób ze mnie matoła i aż taki głąb to nie jestem jak wiesz to powiedz a i nie mam alarmu


Kolego nie tym tonem!
Wystarczyło napisać, że nie masz alarmu - my tu Duchem Świętym nie jesteśmy i nie wiemy jakie masz wyposażenie w aucie. Poza tym w Corolli Pigletta faktycznie powodem nieodpalania był alarm. U mnie z kolei padło odcięcie zapłonu i za Chiny ludowe odpalać nie chciała. Posprawdzałeś coś? Masz jakieś własne pomysły? Jeśli tak to napisz coś więcej.
  
 
Musiałbys przekopać całą instalacje elektryczną , może jakaś konserwacja by się przydała. Nikt nie jest w stanie ci powiedzieć co może być przyczyną, pozostają działania w "ciemno". Pytanie tylko czy się to opłaca jeśli tylko raz na 50 nie odpala?
Takie usterki bardzo ciężko wykryć bo jak wykryć jeśli wszystko jest w porządku a czasem coś się dzieje. Ja bym czekał , jeśli będzie gorzej to masz szanse wykrycia tego, a na razie to możesz tylko pójść w niepotrzebne koszty jak różni "magicy" zaczną sie tym zajmować) Pozdro.
  
 
już znalazłem usterke to stacyjka a jak ktoś się obraził to sorki.