Polonez 1.5C - rocznik 1983

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak wcześniej pisałem udało mi się nabyć taki pojazd jak Polonez 1.5 C z rocznika 1983 w wersji kryzysowej, kolor pomarańczowy ceglany, przebieg 102400km. Pojazd jest w 100% sprawny i jak na swój wiek stan jego określam na bardzo dobry. jedynym bonusem jak zafundował mu wcześniejszy właściciel jest instalacja gazowa która też działa bezbłędnie. Ogólnie pojazd jest kwintesencją komuny.



[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2009-02-15 16:08:50 ]
[ powód edycji: totki ]
  
 
Bardzo ładne auto trzeba przyznać. (Pozwoliłem sobie przerobić nieco linki do fotek i przeniosłem wątek do dobrej kategorii). Masz w środku zegary bez zegarka i obrotomierza?

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2009-02-15 16:19:22 ]
  
 
Ale tylna szybe to grzana widze. Ale to w koncu FSO
  
 
Właśnie szyba jest grzana ale niema wycieraczki, obrotomierz jest ale to chyba jedyny luksus. hehehe
  
 
Gratuluję nabytku C-KLASSA to mój ulubiony model Poloneza, życzę ci abyś miał same przyjemności z jego użytkowania,
jakieś plany w stosunku do niego masz? ma to być pojazd do codziennego użytku czy też okazjonalny
  
 
I te lusterka cos nie za bardzo. A pozatym to bardzo fajnie utrzymany egzemplarz.
  
 
Nie będzie to samochód do codziennego użytku, na co dzień jeżdżę Mazdą 626, jak na razie stanął w garażu co zresztą widać na zdjęciach, w planie mam doprowadzenie pojazdu do orginału czyli miedzy innymi usunięcie wspomnianych lusterek i kilku detali które ktoś do niego dodał. Na początek lakier pójdzie pod polerkę i zostanie odzyskany jego blask. Następnie postaram się o dopracowanie pewnych detali.
  
 
Mimo iz w "Cklasie" wystepuje spora różnorodność w wyposażeniu to można sobie podzielić przypadki ukompletowania w pewne typy.
Wiadomo że C można było kupic z czyms tam już zainstalowanym bo akurat znalazł się gdzieś wagon obrotomierzy.
C-podstawa z reguły golutka i jest tego najwięcej
CE- fabrycznie doposażony C (podwojne lampy fotele tkanina el.zapłon)- i Ty możliwe że takiego masz, sprawdz zapłon.
C"L"- maksymalnie doposażone C montowane po znajomości lub z braku modeli L