Zlot wspominkowy-zaproszenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
LKP zaczyna myśleć o kolejnym spotkaniu, tym razem nastawionym na wspominki. Bez slalomów, rajdów i nadąsanych gości...
Starzy znajomi, grill, ognisko i masa materiałów do obgadania.
Planowany termin to czerwiec, a miejsce to nieśmiertelny Sulejów.
Mam cichą nadzieje że NOK uświetni zjazd swoja obecnością.
O szczegółach i watku związanym z w/w wydarzeniem poinformuję, gdy tylko ustalimy więcej konkretów.
  
 
spotkać z Wami to będzie prawdziwa przyjemność

Panowie z nivkami lub bez ale pamiętający dawne nasze czasy planowac tak urlopy abyśmy spotkać się mogli ....

Prawdopodobnie jestem ostatnim posiadaczem nivy ze starego składu .... może jedynie Jacek jeszcze posiada to superowe autko
  
 
Cytat:
2009-03-14 23:13:30, kacper97 pisze:
spotkać z Wami to będzie prawdziwa przyjemność Panowie z nivkami lub bez ale pamiętający dawne nasze czasy planowac tak urlopy abyśmy spotkać się mogli .... Prawdopodobnie jestem ostatnim posiadaczem nivy ze starego składu .... może jedynie Jacek jeszcze posiada to superowe autko


Cześć wszystkim jako główny organizator spotkań Łada Niva zapraszam serdecznie na IV zlot samochodów terenowych Łada Niva , który odbędzie się 22.05 - 24.05 2009 w Bolesławiu koło Olkusza woj. Małopolskie. Więcej informacji znajdziecie tu:
http://www.forum4x4.pl/viewtopic.php?f=13&t=63104
Oczywiście wcześniejsze zloty też można zobaczyć na wspomnianym forum. Nadmieniam,że na you tube są filmy ze spotkań.
Miłej lektury i do zobaczenia w terenie