Ramki klubowe.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Idąc wzorem innych klubow które to wzieły sie na najprostszy sposób zakupu ramek klubowych poprzez allegro to napisze i tutaj to. Otóż mozna byloby zrobic ramki pod tablice rejestracyjne. Koszt zakupu ramki 7,99zł za sztuke. Mozna kupic jedną sobie lub komplet dwóch sztuk czyli 2x7,99zł + koszt przesyłki. Ramki byłyby zamówione przez allegro z tekstem wykonanym na zamówienie.

Tylko trzeba byłoby stworzyc jakis projekt napisu na niej.

Piszcie co o tym sadzicie.

Ja ostatnio zamawialem firmowe ramki bezpośrednio u producenta w Poznaniu to mi policzyli po 6,99zł za sztuke i to musiałem zakupic przynajmniej 50szt , a wiec w/g mnie interes nieopłacalny. Tutaj za 7,99zl za sztuke ma sie dowolną ilośc.

Można byłoby zamówic przykladowo od tego allegrowicza lub jakiegos innego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=555518768

piście co o tym sądzicie ??

Bede co jakiś czas zaglądal tutaj to zobacze co sądzicie o takim pomysle .

Ktoś by powiedział ze moze sobie samemu zamówic taką , ale chodzi o to zeby zrobic jeden wzór , przesłac do producenta i wtedy kazdy bedzie mógł sobie kupic sam przez allegro u niego powołując sie na TFT. Wzór wtedy bedzie kazdej taki sam .
  
 
jestem za "nie płacz kiedy odjadę"
  
 
A ja się chyba starzeję, bo, o ile swego czasu byłem bardzo entuzjastycznie nastawiony do wszelkich "klubowych" oznaczeń, o tyle teraz wolę mieć auto cywilne.

Podobnie z rzeźbą, o ile kiedyś miałem przyjemność z dokumentowania przykręcania każdej śrubki w aucie, o tyle teraz cieszy mnie efekt i jego funkcja - wolę pogonić po serpentynach, niż klepać w klawiaturę...

pzdr
  
 
Cytat:
2009-03-31 12:29:54, Talus pisze:
jestem za "nie płacz kiedy odjadę"


Talus jak się zbiera jako tako to taki napis może być. Ale żebym potem ja nie płakała bo ktoś mnie objechał
  
 
Cytat:
2009-04-01 22:47:24, marcinm pisze:
... - wolę pogonić po serpentynach, niż klepać w klawiaturę... pzdr


Coś w podobie i ja mam

Moje lepki jeszcze leżą w kopercie, nieotwierane
  
 
mialem toyota klub polska, kosz, XTT połamał mi pier...mercedes wiec m puste srebrne, a moze chromowane rzucic
  
 
Ja mam chyba jeszcze z 2 komplety z xtt, po oszlifowaniu nadruków są równie dobre, jak przed

pzdr