Warszawa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Wlasnie zaczynam przygotowywania do realizacji swojego marzenia jakim sa Warszawy M-20 z lat 1951-1957 i Warszawa pick-up. Jezeli ktos posiada jakies informacje na temat tych samochodow to bym byl wdzieczny gdy przeslal mi je na maila.
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Trawa
  
 
Cytat:
2003-08-15 11:16:03, Trawa pisze:
(...) Jezeli ktos posiada jakies informacje na temat tych samochodow to bym byl wdzieczny gdy przeslal mi je na maila.
(...)


Jeżeli ktoś posiada to dobrze że podałeś tego maila... .
Te Wa-wy bedziesz robil na classic czy jakis tuning??
  
 
Cytat:
2003-08-15 23:34:04, Race_D pisze:
Jeżeli ktoś posiada to dobrze że podałeś tego maila... .


Przecież mail jest podany

Cytat:
Te Wa-wy bedziesz robil na classic czy jakis tuning??


No te samochody robi się raczej na klasyki, ponieważ tuning w przypadku tych aut po prostu nie pasuje.
  
 
nie pasuje nie żartuj zobacz tu



[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2003-08-17 12:57:58 ]
  
 
Cytat:
2003-08-17 12:56:30, lukaszc pisze:
nie pasuje nie żartuj zobacz tu




[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2003-08-17 12:57:58 ]


Mi to się nie podoba Uważam, że te samochody powinny być robione na klasyki, ale oczywiście rozumiem tuning (lecz na innych samochodach) i dlatego jak dla mnie EOD.
  
 
W piątek przyjechała do nas na zlot granatowa M20-piękny klasyk i tylko taka jest godna uwagi jak dla mnie
  
 
Cytat:
2003-08-17 13:46:10, danield pisze:
W piątek przyjechała do nas na zlot granatowa M20-piękny klasyk i tylko taka jest godna uwagi jak dla mnie


No to jak widać w 100% się zgadzamy
  
 
Cytat:
2003-08-17 12:56:30, lukaszc pisze:
nie pasuje nie żartuj zobacz tu


[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2003-08-17 12:57:58 ]




ogolnie mowiac jest super i ten kolorek, o wiele lepsza od seri, chociaz odrestaurowana seria tez nie jest zla, ale tu o wiele wiecej pracy, no i takim klasykiem to sobie smigasz, pewnie pod maska tez cos konkretnego siedzi bajka
  
 
Widziałem tą Wawinke na żywo.
Biedna Babcia! Co oni jej zrobili!
To już przegięcie. SZkoda ze jeszcze jej pasków nie namazali!


Trawa, jakich informacji konkretnie potrzebujesz?
Ja mam Babuszke i moge Ci pomóc!

Pozdrawiam Cosmo
  
 
Tomek_gdy o wiele ciezej jest zrobic idealnego klasyka niz tunning
  
 
oczywiście że T A K ! ! !

  
 
Cytat:
2003-08-17 21:38:23, MaciekW pisze:
Tomek_gdy o wiele ciezej jest zrobic idealnego klasyka niz tunning




No nie wiem panowie, ta warszawka zostala odrestaurowana, i widze ze wsadzono do niej, duzo nowoczesnych modyfikacji, chocby nawet to, regulowane zawieszenie, koszt ponoc strasznie wysoki



Pierwsza fura z zawieszeniem hydraulicznym z warsztatu Lowrider.pl powstała na bazie Chevroleta Malibu 1978. Zawieszenie składa się z 2 chromowanych pomp firmy ShowTime Hydraulics. Sponsorem 4 akumulatów jest firma ZAP Piastów. Do obsługi zawieszenia służy 10 przycisków, które umożliwiają pełną kontrolę ruchów.

Jako, że jest to pierwsza furka, w jakiej było instalowane zawieszenie hydrauliczne nie obyło się bez drobnych kłopotów. Na szczeście udało się jakoś przez nie przebrnąć

Z przodu zainstalowane są 8 calowe cylindry oraz standardowe sprężyny (które są nieco za miękie). Z tyłu natomiast są 12 calowe cylindry. Dla zwiększenia komfortu podczas normalnej jazdy, z czasem będąwymienione wszystkie sprężyny na innej twardości.


[ wiadomość edytowana przez: tomek_gdy dnia 2003-08-18 20:10:39 ]
  
 
Warszawe m-20 zamierzam zrobic w orginale a pickup bedzie lekko zmodyfikowany. Zamierzam wstawic do niego silnik z granady lub scorpio (zalezy od funduszy) 3.0 v6. Poszukuje informacji odnosnie tego typu prob. Oraz praktycznych porad odnosnie orginalu (najczestrze awarie dostepnosc czesci i ksiazki w wersji "scan" o modelu m-20
  
 
Cytat:
2003-08-18 20:08:50, Tomek_gdy pisze:

.... Pierwsza fura z zawieszeniem hydraulicznym z warsztatu Lowrider.pl powstała na bazie Chevroleta Malibu 1978.....



Szkoda ze juz nie ma Malibu (zostal rozwalony na atsie w toruniu) ale Tomek ma juz nowego amerykanskiego potwora ale nic nie moge powiedziec tylko tyle ze bedzie nowy lolos

pozdr