Polonez analog

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukam informacji na temat poloneza analoga
buforek2@wp.pl
 
 
Było 5 prototypów
jeden stoi w norblinie
drugi jest w warszawie - prywatny należy do członka fso auto klub
a 3 pozostałe zagineły
tylko jeden protoyp był z napędem na 1 oś (ten z klubu fso) reszta 4X4.
jak coś to proponuje popytać na forum www.fso.ptk.prv.pl lub http://www.fsoautoklub.pl/
z ciekawostek do członków twego klubu należą też niezwykle żadkie coupe polonezy.

jeśli coś do mnie to na email wafelj@wp.pl
mój nick Wafel
Pozdro
 
 
Jendego ANALOGa widziano w Katowicach.
Ja mialem kiedys skan artylułu o analogu,ale robaczki mi go zjadły na kompie
  
 
JAk jesteś z fso auto klubu to zapytaj o nie na forum (przecierz tam jest właściciel jedengo z nich) - ja do forum nie mam dostępu, a pozatym jestem członkiem ptk.
Pozdro
P.s. na oststnim zlocie było zajebiscie (zlocie fso auto klubu), były tylko dwa samochody z ptk. zwiedzanie favryki fso - żerań, norblina, i defilada ponad 50 aut prsez wawe - coś pięknego - jak ktoś chce zobavzyć co się działo - to na strone fso auto klubu.
 
 
Witam i Pozdrawiam Kolegów z sąsiedniego pokoju.
Te Anonymous może byś się ujawnił

3 POSTY NA TEN SAM TEMAT Moim zdaniem przegiecie

[ wiadomość edytowana przez: BIALY_1987 dnia 2003-08-22 18:49:10 ]
  
 
Witka Bialy Nie stresuj sie tak,moze koles sie nie zna?i dla tego miesza popisze a nuz cos znajdzie...a jak namiesza za duzo to sie watki polaczy albo usunie Ludu wiecej LUUUzu.....coscie wszyscy tacy narwowi?
  
 
Nerwowy ? No co Ty
U nas na forum jak kilka postów jest na ten sam temat to GDA i Majchal "siwjeją"

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
ja i tak jestem siwy(zasloga zony) wiec nie grozi Robta co chceta(byle z rozsadkiem)
  
 
Ten koles [pisze ciagle tematy a ja nie zdązam usuwać jak usune to znowu kolejny temat i tak w kółko
  
 
w Warszawie widzialem jeszcze 2 zolte wiec napewno sa tu 3 sztuki.