26.04 ZLOT - rozpoczęcie sezonu skarbimierz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie sezonu 2009 organizowanego na lotnisku w Skarbimierzu koło Brzegu. Niedziela 26.04.2009, start godz: 12:00. Zapraszam klubowiczy do udziału w spotkaniu

12.00 do 14.30 sa wyscigi na 1/4 mmili
14.30 pokaz driftu
15.00 palenie gumy

W naszym gronie organizujemy GRILA KLUBOWEGO !!!, prosimy o zabranie prowiantu. Grill i ogródek SQADU będzie obecny

Proponuję wspólny wylot w trasę.





[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2009-04-14 21:39:17 ]
  
 
Na jak już mówiłem niestety odpadam, ponieważ mam dwa zaliczenia w szkole....
  
 
No ze mną wiadomo jak jest. My się spotykamy o 10 pod milenijka i jedziemy do skarbka. Propozycja moja jest taka aby wszyscy razem zebrać się i pojechać.
  
 
A ja mogę tak z nietuningowaną furą?
  
 
BMW sie nie tuninguje
  
 
spotkamy sie pewnie na miejscu... jedzie ktos jeszcze z Oleśnicy poza mna ??
  
 
Ja najprawdopodobniej też będę No i jestem za tym żeby zebrać się pod milenijnym i razem wyruszyć
  
 
z Oleśnicy to ja...

jedziemy trasą przez Bierutów? czy na wrocek?
  
 
ja zawsze jezdzilem przez Jelcz-Laskowice... podejzewam ze bede jechal tez ze swoja stara ekipa : mk1 16V, mk2 16V, mk2 VR6, Ibi Cupra 1.8T no i ja klekotem...
  
 
Jesli chodzi o trase ... Mam oblatane te tereny, 55 tys km w zeszłym roku to własnie te trasy. Obie drogi są do ..... hmm, do bani . I przez Bierutów, w stronę Oławy wyjazd obok Lubszy i przez Brzeg do Skarbimierza - masakra, 50 km do rynku Brzegu.
Trasa Smagiego: do Jelcza (umm, ser szwajcarski na drodze ), Oława, do Brzegu nie wjezdzamy, atakujemy Skarbimierz od strony obwodnicy Brzegu - troche mniejsza masakra i tylko 3 km dalej.
Polecam trase SMAGIEGO, od Jelcza juz sie jedzie jako-tako.

A dla kolegów z Wrocka.... Autostrada chwila moment do zjazdu Nysa-Brzeg. Potem kilkanascie kilometrów w stronę Brzegu, nawierzchnia oczywiscie przystosowana do opon o profilu grubo, powtarzam GRUBO ponad 50. Dziś robili tam remont remontu, chłopaki łatali drogę łopatami. Naprawdę, swoim pasem nie da sie jechać, panowie jedynie oś jezdni miedzy nogi i kita !

Droga równiejsza, ale wolniejsza: Wrocław, Oława, obwodnica Brzegu i Skarbimierz.
Wybór pozostawiam Wam.
  
 
Tippo bedziesz? Dostaniesz swoją smycz
  
 
no właśnie...będziesz?

  
 
  
 
hehehe

ODWOŁANE....SUPER....


CO ROBIMY???? Jakieś propozycje????


Ja proponuje do ZOO...

Szkoda że nie pokusili się o infor na forach

[ wiadomość edytowana przez: SVERAdesign dnia 2009-04-24 12:02:23 ]
  
 
Ja i tak jadę Przecie to był nielegal to co tam odwoływać????
  
 
No to w końcu jak to z tą imprezą... bo nie mam zamiaru jechać taki kawał na marne .... do ZOO heehe czemu nie...
  
 
zlot jest tylko organizatorzy nie biora za niego odpowiedzialnosci poniewaz maja za malo ludzi i nie sa w stanie tego upilnowac... zwlasza ze zapowiedzialo sie bardzo duzo aut...
tez na ich miejscu tak bym postapil...

ja jade tak czy inaczej... grill juz gotowy...

P.S
tak jedzcie sobie do zoo popatrzec jak sie malpy po dupie drapia

pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: smagi dnia 2009-04-24 21:06:09 ]
  
 
edukacyjnie...edukacyjnie...dzieciom pokazać jak sie małpy po dupach drapią
  
 
to przepraszam o której wyjazd z Oleśnicy i z jakiego miejsca????
  
 
ja tam będę mimo to ze został odwołany