Toyota Camry 1994

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! Oto moja Toyota. Dostałem ją od ojca w 2007 roku, ale auto w rodzinie jest od 2003. Wersja Kanada 2.2. Foto:




[ wiadomość edytowana przez: ekjonar76 dnia 2009-05-17 23:18:40 ]
  
 
A w środku to granat wybuchł, że plastiki tak odstają i kierownica rodem z malucha (bez urazy)? Fele i szpojler to bym przygarnął
Z tylu bębny
  
 
Cytat:
2009-05-18 21:51:14, dziadek_tadeusz pisze:
szpojler to bym przygarnął



Spojler leży od pół roku, to wybrzydzałeś, że stopu nie ma, podczas gdy żaden fabryczny nie posiadał takiego ustrojstwa.

Ekjonar : na początku pogratulować Camry, jako modelu.

Ale teraz już nie będzie tak różowo Ton może trochę uszczypliwy ( wybacz ), ale ta kierownica to chyba ze Starship Enterprise, a felgi pasują, jak pies do jeża... ( wiem, moje też nie pasują do Camry, ale to inna bajucha ).

Możesz mi wytłumaczyć zasadność tych felg ( wygląda na 17, albo i 18" ) w połączeniu z :

1) tarczami 255x28 z przodu
2) bębnami z tyłu
3 ) 2.2
4) automatem

Przecież ten samochód nie ma takiego potencjału, żeby móc wykorzystać zalety tak niskiego profilu. W skrócie : ani nie jedzie, ani nie wygląda


Widzę, że auto miało jakąś poważniejszą przygodę, bo plastiki same z siebie się tak nie rozłażą, a żeby poduchy wyskoczyły, to trzeba trochę puknąć...

W jaki sposób został oszukany komp od poduszek, że nie świeci kontrolką ?

Sceneria mnie rozwaliła, prześcieradła w tle wymiatają

pzdr




  
 
No miło przygodę... Poduchy wystrzeliły. Kierownice mam zamiar zmienić na orginał. Koła to R17/225/45. Ale myślę że na pierwsze auto może być
  
 
Cytat:
2009-05-18 22:52:43, marcinm pisze:
Spojler leży od pół roku, to wybrzydzałeś, że stopu nie ma, podczas gdy żaden fabryczny nie posiadał takiego ustrojstwa.



A kolega Coupe w swojej coupe ma stop w spojlerze
  
 
Owszem, do coupe na USDM były takie spojlery, jednak pomyśl, jak oszukać kontrolkę od tylnych świateł tak, żeby świeciła jak padnie któraś z żarówek po dopięciu jej dodatkowego oporu...

Jeśli Ci się to uda, to proszę o namiary, jak to zrobić, bo przydałoby mi się...

pzdr
  
 
Jakby mi ktos podarowal takie auto byłbym bardzo rad
Jezdzij i jak sie rozsypie sprzedasz.
A jak silnik i skrzynia ?
Wycieki jakies są ?
Prowadzi sie rowno i nie skreca w rozne strony ?
  
 
Auto prowadzi się bardzo dobrze. Przebieg 160000 mil. Mechanika jest w super stanie, wszystko na bieżąco robione. W wakacje miał być remont blacharski ale nie wypaliło z racji zakupu zabytkowego malucha. Więc może w te będzie
  
 
Na jakiej podstawie twierdzisz, że to kanada, skoro masz 160kmil przebiegu i licznik w milach ?

pzdr
  
 
Ja mu kiedyś tak sugerowałem, ale teraz już wiem, że to jest USA + polski tjunik
  
 
A ja mam takie pytanie : czy auto ma ABS ?

pzdr