UWAGA WAŻNE Poszukiwany

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poszukiwany jest kierowca SREBRNEGO ROVERA 600 o numerze rejestracyjnym zaczynającym się DOL 50... Kierowca około 30 lat wygolony na łyso. Dziś tj 22.05.09 na skrzyżowaniu Jedności Narodowej i Daszyńskiego staranował bordowego Fiata Pande powodując obrażenia osiemnasto miesięcznego dziecka i zbiegł. Uciekając stwarzał poważne zagrożenie innym uczestnikom ruchu. Urwał się pościgowi na al. Brucnkera i skierował się w stronę Warszawy.
Jeśli ktokolwiek wie gdzie moze znajdować sie taki samochód lub jego właściciel, prosze o kontakt ze mną przez forum lub z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu z asp. sztab. Nowakowskim tel. 071 340 39 20 on zajmuje się tą sprawą

Z góry serdecznie
Dziękuje
  
 
już go powinni złapać...ROVERÓW 600 w powiecie aż tak dużo nie ma...jak bym go dopadł...ręce nogi, mózg na ścianie...

to kto go ścigał??? Polonezem? Blokady nie potrafią niebiescy zrobić?
  
 
Niestety nasza policja ma tylko atrapy komputerów i wszystko jedzie papierowo ( chyba. Bo jak by inaczej mogło być ?? Prosty program w chwile by wytypował sprawce, tym bardziej że Rover to niezbyt popularny samochód.
A z tym polonezem trafiłeś, Track przedłużany. Na usprawiedliwienie dodam że 400kg ziemniaków miałem na pace, bo ja go prowadziłem. Na Toruńskiej nie dał mi szans, długa prosta i zostałem sobie z tyłu, potem poszedł na czerwonym i juz było zamiecione (
  
 
Przeciez Olesnica dostała 6 nowych komputerów...4 dla pieszych prewqencji (takie małe palmtopy) i 2 duże do samochodów.. do KIA CHIT-a kombi i chyba do DUCATO nowego...pisali w Olesnickiej

juz nie trzeba dyktować DUPA - Delta, Ubek, Pawian, Alfa...tylko wpisuje i wyskakuje mu z CEPIK-u dane auta, i prowadzącego...

Znalazłem ROVERA...ale był czerwony...tablice tez inne...


No jest tez opcja, że tablice były od innego auta, bo kupił za granicą i po co ubezpieczać...jak można tablice przełorzyć...

a monitoring straży miejskiej?

tez gdzieś na skrzyżowaniach maja przecież...


Chyba trzeba listę dać dla klubowiczów...z numerami telefonów komórkowych żeby każdy miał (we własnych telefonach)...i w razie takich sytuacji, można namierzać...

no i po za tym CB w tej sytuacji by zadziałało...
zara by go chłopaki z TIRÓW zastawili...