Co to jest za forum ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio wpisuje Toyota Forum Techniczne w googlach i pojawia mi sie takie oto forum

http://www.toyota.fora.pl/

jak byk TOYOTA FORUM TECHNICZNE , Zawsze TFT mi sie kojarzylo z motonews`owym forum Toyotowym a tu okazuje sie ze tez jest inne o którym nawet nie wiedziałem. Z poczatku myslalem ze to nasz TFT szybko stwierdzilem ze sie myle.

widze ze ono istanieje od 2007 roku i myslalem ze znam wszystkie fora dotyczace ogolnie Toyoty a jednak sie myliłem .
  
 
może moje heh
  
 
nie to nie moje
  
 
To trzeba się rejestrować
  
 
Ciekawostka, ale nie mam najmniejszego zamiaru rejestrować się na kolejnym forum.

Dwa mi wystarczą, i tak nie wiadomo, gdzie pisać, bo i tu, i tam, ci sami ludzie...

pzdr
  
 
ja jestem tylko tu
  
 
Moje to też nie jest. Dobra przyznać się czyje to :> Ogólnie niefajnie bo ktoś się pod nas podszywa, cała akcja z lepkami itd.
  
 
Ale powiem jedno, bardziej konkretne odpowiedzi na technicznym niz u nas.
  
 
Nie uważam, żeby się ktokolwiek pod kogokolwiek podszywał. Po prostu kolejne forum toyotowe, i tyle.

W tym kraju zawsze musi tak być, że nie można tworzyć jednej sensownej całości, tylko wiecznie jakieś klony, inności, itp.

Tak, czy inaczej, jeśli odpowiedzi w technicznym są sensowniejsze, niż u nas, to dobrze wiedzieć, że jest tam ktoś, kto ma trochę pomyślunku, a nie patrzy tylko "oby jeździło i się nie psuło", względnie "ma być ładny lakier, a reszta nieważna"

pzdr
  
 
Marcin nie do końca się z Tobą zgodzę. Każdy ma prawo założyć własne forum i nie ma sensu uszczęśliwiać wszystkim jednym wielkim wspólnym forum (pamiętacie taka była idea TKP...)
Zastanawiam się co teraz z lepkami zrobić?? Wszak zawsze gdy wpisywało się w google "toyota forum techniczne" wyskakiwało tylko nasze forum. Obecnie nasze co prawda jest w 1 linku ale już w 3 to nowe forum. Nie wiem czy ma sens akcja "lepkowa" i darmowa reklama obcego forum :/
  
 
By trzeba było w lepkach dodać Motonews.pl , lub coś w tym stylu poniewaz tak to faktycznie reklama jest innego forum teraz rowniez . W/g mnie jest troche nie fair nazywac podobnie forum. Ktoś powie ze tam pisze Forum milośników marki Toyota , ale Toyota Forum Techniczne tez tam jest, a podejrzewam zaozyl to ktoś kto byl na tym naszym forum kilka razy.

Albo ktos widział u kogos na aucie lepke i mu sie tak spodobała ze forum nosi czesciowo podobna nazwe. Nie ma co sie oszukiwac ale TFT na motonewsie pamietam jak na forum dośc dawne czasy a wiec ma juz swoją tradycje. Ostatnio znajomemu mowiłem zeby wpadl an forum TFT bo miał problem z autem i tutaj sie podpytał moze ktoś bedzie coś wiedzial , w goglach sobie wyszukał i tez trafil nie na to nasze tylko to drugie.
  
 
Czy ktos podejmie się zmiany wyglądu lepki poprzez umieszczenie napisu motonews.pl??
Nie moge ruszyć z nową edycją lepek...
  
 
Cytat:
2009-06-09 20:55:21, madzia_83 pisze:
Czy ktos podejmie się zmiany wyglądu lepki poprzez umieszczenie napisu motonews.pl?? Nie moge ruszyć z nową edycją lepek...


jeżeli będzie zmiana napisu na lepce, to wtedy ja też sie zapisuję na 3 czarne
  
 
No to super tylko ktoś to musi przerobic ...
  
 
i jak tam cos doszliscie z tymi lepkami ?? , bo reklamować inne forum to faktycznie nie zbyt dobry pomysl , choc nasze motonewsowe forum od "KUPY" lat istnieje i jest tym oryginalnym TOYOTA FORUM TECHNICZNE .

  
 
Nic nowego Sterciu. Szczerze mówiąc to jestem zła. Samemu świata się nie zwojuje jak widać...
  
 
Cytat:
2009-05-26 13:12:38, mirwin pisze:
Ale powiem jedno, bardziej konkretne odpowiedzi na technicznym niz u nas.


No niewiem po czym sadzisz ,bo poczytalem tam troche postow i technicznie to oni leza jak przecietny serwis.Pomijam ze nikt tam nikomu jeszcze niczego nie naprawil.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
kurde kolejne???

no cóż, ale jak ktoś kolejny to niech se jakąś nazwę wymyśli odróżniającą a nie jedzie na czyjejś renomie

się podszywa

ale ja być może mam skrzywienie zawodowe
  
 
Dzis wpisałem w googlach taką fraze "Toyota forum" i tamto forum pojawiło sie jako pierwsze wyprzedzajac ze tak to nazwe stare poczciwe istniejące od zamierzchlych czasów (dawnego rozłamu) TFT , czyli motonewsowe TFT. A biorac pod uwage czasy kiedy jak dobrze pamietam TFT zwał sie troche inaczej (starzy wyjadacze pamietaja jak) to juz wogóle mozna powiedziec jadą na renomie tegoz forum.

Nie bede wspominal ze to nasze forum istnieje pod obecną nazwą niezmiennie juz około 7-8 lat.


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2010-12-26 12:55:43 ]
  
 
Serwis fora.pl prowadzi gadu-gadu. Oni na pewno dbają o pozycjonowanie swoich stron