Carina 1.6 Dimixa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Parę Fotek z sesji przy pięknej pogodzie.
Autko niestety na Brudno Fotografowane.

Po Zabiegach Kosmetycznych dorzucę Ładniejsze Fotki.
Pozdrawiam

03/1996 TOYOTA CARINA E AT190 4AFE:1600CC 16-VALVE SEDAN










  
 
Dużo ma najechane ?

LB, czy zwykły 4A ?

pzdr
  
 
No ma już ponad 206 tyś i to jest wersja z LB,i śmigam z uszkodzoną.
Przy 180 Tyś. założyłem instalacje KME Diego 3G no i spaliła się sonda,ale nadal silnik,jak na razie,bez problemowo chodzi.
Pozdrawiam.
  
 
Ładniutka Cari w typowym kolorze tylko dlaczego to nie Lb
Czekam na efekt zabiegów kosmetycznych Talus ma fajnie dopieszczoną Carinkę
  
 
Cytat:
2009-06-17 08:34:43, madzia_83 pisze:
tylko dlaczego to nie Lb



Bo w tym przypadku LB powędrowało pod maskę...i tam jego miejsce...nie oszpeca samochodu
  
 
Cytat:
2009-06-17 15:43:53, dziadek_tadeusz pisze:
Bo w tym przypadku LB powędrowało pod maskę...i tam jego miejsce...nie oszpeca samochodu


Lb nie oszpeca tylko upiększa - w przeciwieństwie do sedana
  
 
Sedany górą... Madziu tu się mylisz
  
 
Absolutnie sie z Tobą nie zgadzam ;P Ty się mylisz
  
 
Obydwoje się mylicie, przecież już starożytni Grecy wiedzieli, że jedynym słusznym nadwoziem jest kombi

pzdr
  
 
Ty to racji już w ogóle nie masz
  
 
Liftback albo kombi, ale sedan? Nie... Zresztą słyszałem że szare Toyoty, sedany sa niezwykle popularne w Afryce i handlarze wykupują je nawet w Polsce. Sedan to tam oznaka prestiżu... no cóż, jak to było w "Samych swoich": dziki też człowiek...
  
 
Cytat:
2009-06-17 08:34:43, madzia_83 pisze:
Ładniutka Cari w typowym kolorze tylko dlaczego to nie Lb Czekam na efekt zabiegów kosmetycznych Talus ma fajnie dopieszczoną Carinkę



nie każdy ma tyle szczęścia, żeby tak jak ja mieć LB z tyłu i z przodu i to w dodatku 1.8
tylko to dopieszczenie troche nie za bardzo jakieś skurkowańce porysowały mi tylni zderzak po obu stronach na parkingu

i pytanie do Dimixa... ta naklejka-pasek tak od razu w zestawie była ?
  
 
Talus,ten pasek już był jak ja kupowałem.
Historia zakupu tego auta jest taka,ze Carina trafiła do salonu w rozliczenie,poprzedni właściciel kupował nowe auto.
Po 24 godzinach ją upatrzyłem i kupiłem.
Sprzedawca nie spodziewał się ze tak szybko ją sprzeda
Po 4 dniach już była sprawdzona,wypucowana,i parę części odnowionych,no i mogłem się delektować Carinką.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-06-19 19:24:11, Pigletto pisze:
Liftback albo kombi, ale sedan? Nie... Zresztą słyszałem że szare Toyoty, sedany sa niezwykle popularne w Afryce i handlarze wykupują je nawet w Polsce. Sedan to tam oznaka prestiżu... no cóż, jak to było w "Samych swoich": dziki też człowiek...



Ja mam sedana... Szarego... . Ale nic mi nie wiadomo, żeby była sprowadzana z Burkina Faso