Antyradar czy CB?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!
Nie znalazłem nigdzie wątku, więc jak w temacie
  
 
Antyradar nielegal kary i niema 100%pewnych i duzy koszt dobrego sprzetu i nie wszystko w pore wychwyci CB legal jak narazie zdaje egzamin i do tego nawigacja ze stacjonarnymi i jest OK
  
 
Tylko Cb jest to jakby to określić LIVE na żywo wiec zawsze na czasie informacje posiadamy, a jeszcze coś w mieście możesz podpytać(gdzie bar ,ulica) a jak kolega ma w samochodzie i jezdzisz w nocy to spac nie wypada bo jeden 2 ponagla .Slowem same plusy minus to to ze szumi i przeklenstwa .pozdrawiam
  
 
To zależy kto co lubi. Jeśli lubicie czasem "pogadać" sobie z mobilkami na trasie, albo często się gubicie i pytacie o drogę to oczywiście CB najlepsze. Poza tym dobry antyradar to koszt prawie dwa razy większy niż CB radio, np. http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1062, ale jak toś preferuje takie "zabawki" to polecam bardzo
  
 
Bez zastanowienia CB! Po pierwsze antyradar jest nielegalny, więc po co Ci nowe zmartwienie? A po drugie CB nie dość, że posłuży jako najlepszy antyradar to ma jeszcze wiele innych zastosowań - umilenie podróży rozmową ostrzeżenie przed korkami i utrudnieniami w ruchu. Dla mnie wybór jest jeden Nie wiem tylko ile kosztują takie antyradary, ale podejrzewam, że nie mniej niż CB