Brak ankiety :(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cze, piszę na forum fnf.. gdy tylko chcę zacząć nowy temat, to w miejscu, gdzie powinna się pojawić ankieta, nie pojawia się nic... ktoś sie z tym zetknął??
  
 
Jesli nie mozesz tworzyc ankiet to podczas zaczynania nowego tematu one Ci sie nie pojawiaja. O to chodzi?

pozdr.
  
 
hmm... wcześniej miałem coś takiego, że w miejscu ankiety było białe puste pole... teraz wogóle nie ma w "tabelce" miejsca na ankietę. ale czemu miałbym nie móc ich tworzyć?? (czym to jest uwarunkowane)
  
 
Tylko moderatorzy powinni miec dostep do tworzenia ankiet.
Wrzuc screena, bo nie nie wiem gdzie ta ankieta mialaby sie pojawiac.

pozdr.
  
 
Cytat:
2003-08-25 23:27:56, daemon pisze:
Tylko moderatorzy powinni miec dostep do tworzenia ankiet.
Wrzuc screena, bo nie nie wiem gdzie ta ankieta mialaby sie pojawiac.
pozdr.



Deamon myslę że taka możliwość powinna być dostępna dla wszystkich - czasami ludzie pytają się co wybrać i wtedy by mogli stworzyć ankietę a komentarze byłyby ponizej
  
 
Cytat:
2003-09-09 11:59:29, gosiek pisze:
Deamon myslę że taka możliwość powinna być dostępna dla wszystkich - czasami ludzie pytają się co wybrać i wtedy by mogli stworzyć ankietę a komentarze byłyby ponizej



Byc moze tak by bylo lepiej ale z racji tego, ze fora sa w wiekszosci klubowe, o tym czy zakladanie ankiet ma byc dla wszystkich powinien zdecydowac moderator/prezes danego klubu. Mysle, ze to jest sluszne podejscie.

pozdr.