TOR Kielce 2009 - 15.08.2009

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wybiera się ktoś w roli oglądającego/uczestnika?

Ja będę walczyć do końca aby wystartować 128ka.
  
 
Zostałem wysłany na 4 miesieczny kurs do warszawy, nie dostane w tym czasie urlopu, takze niestety ale odpadam...........
  
 
Dopóki 127 nie osiągnie pełnej sprawności (o ile kiedykolwiek ją osiągnie! ), dopóty nie piszę się na żadne zawody. Mam dość pośpiesznego drutowania w przeddzień imprezy, ostatnio przepadło mi 170 zł wpisowego na YTP.
Wybieram się wstępnie jako kibic, ale nie mam jeszcze 100% pewności, czy pojadę...
  
 
Ja jade
  
 
mysza kurcze wygrywasz i wygrywasz te track day'e. Pochwal się przygotowaniami samochodu

Wszystko wskazuje że będę walczyć, lecz tylko 1116. no ale przynajmniej będe walczyć żeby mnie jakiś malan nie objechał !
  
 
Jakie przygotowania? Trzeba jezdzic a nie ciagle szykowac i tylko szykowac Napewno bedzie maly przeglad silnika bo juz od dwoch lat nic nie robilem oprucz oleju : sprawdze zawory ,zaplon itp i ogien na tloki
  
 
A oto co robie pomiedzy track dayami :

VI Runda SMT2 08 09 Mysza Mysza Fiat 126p


2 Runda SMT 5.04.09 Mysza Mysza Fiat 126p 900cm

Niestety nie podswietlilo sie , do ogladniecia na google video
  
 
Będę jako widz.
  
 
no Mysza musze powiedzieć że ogarniasz sprzęta. Wszystko na granicy przyczepności, czyli szybko.
  
 
A tak BTW Mysza gdzie jest twój fiat 127 w GALERII?
Zaprezentuj porób fotki pochwal się !


Niech zaczynający przygodę z 127 mają z czego podglądać?
  
 
Malucha to raczej nie mam ogarnietego , poprostu dzien przed impreza pada haslo "jedziesz"? - wsiadam i jade czasami nawet nie siedzac w srodku przed impreza , kocyk pod dupe i ogien .Maluch niby sporo wolniejszy od 127 ale duzo bardziej wymagajacy .
Zdjecia chetnie bym wrzucil ale nie umie tego zrobic
  
 
Co do zdjęć:
https://imageshack.us/
wchodzisz tu dajesz browse (czyli przegldaj po naszemu) szukasz zdjęcia potem start upload (czyli wyślij po naszemu).

Jak się wyśle zdjęcie to strona wygeneruje ci różne linki, potem jaki kolwiek link wkleisz tu na stronie to powinien w miare działać, jak coś to poprawie... no dajesz panie dajesz foty !

A malucha ogarniasz nie bądź taki skromny
  
 
ja tez mialem spore problemy z wrzuceniem fotek
- przy tych linkach wazne jest zeby sie konczył .jpg
jesli bedzie sie konczył inaczej nie wyswietli sie fota...przynajmniej ja tak miałem
ale to nie ten watek chyba tu
miłej zabawy w kielcach!
  
 
Mysza jakie ty masz mortyzatory na przodzie i tyle? i jakie sprężyny.

Ja do 128ki zapodałem na przód nowe amorki od 127 marki "LIP" dosyć dosyć tłumią, na razie wystarczy.
Na tył przygotowałem nowe amortyzatory olejowo gazowe od regaty - jeszcze nie testowałem.

szukam sprężyn od 127 na ich bazie pewnie będę chciał coś na zamówienie zrobić.
  
 
Amortyzatory: przod seria Fiorino , tyl ze 127 zalane olejem (twardosc srednia) , sprezyny przod 127 1.3 , resor seria nie klepany .Zawieszenia ladnie wybiera nierownosci jedynie tyl podbija na chopach .Sprawdza sie we wszystkich warunkach.
Na Kielce mozna by zrobic beton ale jak spadnie deszcz to nie pojedziesz .
  
 
Ja się pojawiam swoim 3pekiem, to debiut na torze
  
 
Andzi to super ja staruję też 3pekiem ! silnik mam 1116 ale będe walczyć ! super wiadomość bardzo się ciesze !
  
 
kocham patrzec na fiata 128 3P , super auto , duzo ladniejsze od Qpe .
Moj fiat przeszedl gruntowny przeglad i doczekal sie wkoncu wazenia - jego waga to 645kg - na Kielcach bedzie wazyl ok 630kg (żona się odchudzi - dopis.żona )

[ wiadomość edytowana przez: mysza127 dnia 2009-08-08 20:08:04 ]
  
 
Grzesiu i jak wrażenia po Kielcach?
  
 
Tor oczywiscie jest bardzo wymagajacy przez swoja specyficzna nawierzchnie ktora jest bardzo sliska - brakowalo dobrego ogumienia i szpery .Nic wielkiego nie pokazalem ale udalo sie wyjac klase do 1300 i drugie miejsce w Grupie I .Samochody z tylnim napedem krolowaly na tej eliminacji i krecily bardzo dobre czasy .Duze fiaty , Polonez ktore zawsze byly daleko za mna , na tej imprezie deptaly mi po pietach (szacunek dla niektorych kierowcow ).Impreza bardzo droga (raczej dla elity) , jezdzenia nieco mniej niz zwykle ( bardzo duzo chetnych na treningu i przejazdach wolnych) , Proby szybkie i dlugie .Sprzet po raz kolejny okazal sie bezawaryjny , na koniec oczywiscie nie obeszlo sie bez malej kraksy
Za jakis czas wrzuce onbordy itp.