Carina E Pokrywa Zaworów Wymiana

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Po wymianie uszczelek pod pokrywą zaworów,w czasie skręcania pękła mi pokrywa pod śrubką,no i ucieka mi ciśnienie oraz chlapie trochę olejem.
Jako ze nie mogę znaleźć do Cariny tej pokrywy,znalazłem od innych aut,które wyglądają na zdjęciu podobnie,wiec moje pytanie czy od innych modeli toyoty będą pasować?
Jedyne co podają to ogólne dane auta.

Toyota Celica 1.8l 95r.
Pokrywa Celica 1.8

Toyota Avensis 1,8 16 V 1999
Pokrywa Avensis 1.8

A może na razie to jakoś czymś zakleić,ale czym,bo jest tam duża temperatura.
Dziękuje za Szybkie Odpowiedzi i Pozdrawiam.
  
 
[quote]
2009-08-07 09:20:49, Dimix pisze:
Witam, Po wymianie uszczelek pod pokrywą zaworów,w czasie skręcania pękła mi pokrywa pod śrubką,no i ucieka mi ciśnienie oraz chlapie trochę olejem. Jako ze nie mogę znaleźć do Cariny tej pokrywy,znalazłem od innych aut,które wyglądają na zdjęciu podobnie,wiec moje pytanie czy od innych modeli toyoty będą pasować? Jedyne co podają to ogólne dane auta. Toyota Celica 1.8l 95r. Pokrywa Celica 1.8 Toyota Avensis 1,8 16 V 1999 Pokrywa Avensis 1.8 A może na razie to jakoś czymś zakleić,ale czym,bo jest tam duża temperatura. Dziękuje za Szybkie Odpowiedzi i Pozdrawiam.
[/quote
ważny jest symbol silnika a pozatym aluminium się spawa jeśli nic nie odpadło to nawet dużo nie zapłacisz
  
 
Jaką pojemnośc masz ?? Od 1.6 i 1.8 pasują pokrywy. Jezeli potrzebujesz taką to ja od 1.6 powinienem miec taką pokrywe gdzies.

Jak jestes zainteresowany to pisz na email: sterciu(małpa)o2.pl

pozdr
  
 
Dziękuje Sterciu za Pomoc,no i za Pokrywę.
Pasuje Idealnie,a nawet lepiej,po ma na pokrywie opis.
Dziękuje jeszcze raz za Pomoc.
Pozdrawiam.