Ogólnopolski ZLOT TOYOTA CARINA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto sie z Was pisze na ogolnopolski Zlot Carin?
Miesiac Pazdziernik, chyba ze macie inne propozycje.
pozdrawiam
  
 
myślę, że na ogólnopolski zlot to za mało czasu.
są problemy, żeby garstka ludzi z tego samego miasta się zebrała, a co dopiero taki zjazd

...i dlaczego tylko Carin
  
 
Imieninowy Zlot Carinek
  
 
Jak narazie wiekszosc Carinowcow z ktorymi rozmawiałem ustalila ze 7listopada czyli imieniny Cariny wiec napewno w ten dzień bedzie Zlot. do ustalenia jest jeszcze miejsce.
o ilosc osob sie nie martw,sporo bedzie bo jeszcze z Toyota Klubu jest sporo Carinowców ktorzy zadeklarowali ze pojadą
  
 
Ciekawi mnie w którym mieście będzie ten zlot?

[ wiadomość edytowana przez: kowal88 dnia 2009-09-28 20:48:25 ]
  
 
Może w Augustowie?? 2 już mam na podwórku
  
 
Jestem zdecydowanie za tym,żeby się spotkać, ale pozostaje kwestia lokalizacji... Może miejscowość Piatek koło Kutna, gdzie jest geometryczny środek Polski i nik nie będzie marudził że przez cały kraj musi przedryblować po naszych fantastycznych drogach...

Pozdrawiam wszystkich fanów japońskiej myśli technicznej
  
 
Wiec moze zrobi sie głosowanie na wybór lokalizacji spota,bo jak do tej pory to wstepnie ustalona była Miedziana Góra k/Kielc.
  
 
Jestem za Piątkiem, w końcu centrum Polski
Albo Łowicz...
czekam na propozycje
  
 
Cytat:
2009-09-28 21:52:57, Jatko pisze:
Może w Augustowie??

Może być ,ale za rok jak będzie ciepło
  
 
taki zlot to sie robi przynajmniej minimum z pól rocznym wyprzedzeniem a nie dwu miesiecznym , jak bedziecie w przyszłym roku organizowac to dajcie mi znac , w tym roku niestety ale nie dam rady , a i moja Carina nie wiem czy by wytrzymala jakąs dłuzszą pdróz gdzies na drugi koniec polski bo od ponad roku nie pokonywala dłuzszych tras jak wyjazd na miasto
  
 
No dobra, my tu sobie gadu gadu, a czas ucieka... Może wreszcie coś ustalimy???
  
 
Najwyższa pora. To gdzie robimy ten zlot? jakieś propozycje?
  
 
Do wyboru są dwie miejscówki:
1)Miedziana Góra k/Kielc
2)Piątek k/Kutna
  
 
Mi pasują obydwie. Może być tu albo tu...
  
 
Warszawa i pojedziemy na spalarnie pokazac ilu nas jest
  
 
Też może być.
oby jak najwięcej nas było
  
 
No i koza się zesrała... Jest taka męska przypadłość... Nazywa się ŻONA. I ch... w bombki strzelił, choinki nie będzie - tzn. nie zjawie się na zlocie, buuu.. A tak bardzo chciałem, ale dowiedziałem się że"mamy inne plany" bez komentarza.
  
 
Pomysł ze zlotem coś ucichł ...hm
Dla zainteresowanych stworzyłem forum www.toyotacarinaklub.fora.pl
zapraszam
jesli cos bedzie nie tak to prosze pisac na meila, moze jakiegos Zlota Carinowego w tym roku w końcu zrobimy
  
 
Jesli bede tylko mial czas,a i odleglosc mnie nie przerazi,to chetnie sie przejade) Zajrzalem na nowe forum Tlumy tam ogromne...