Przeszło 10 000 na budziku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie stuknęło nam 10 488 odsłon strony. To dość dużó jak na niecałe 2 miesiące. Jest nas już 17 i niedługo pojawi się wiele ciekawych artów na różne tematy Teraz może czas na spotkania w regionach zachęcam ekipe z Południa
  
 
ekipa z południa przyjedzie jak zrobi coś naprawdę ciekawego do pokazania Czyli gdzieś tak myślę że w wakacje 2005
  
 
witka Michas nie wiezysz we wczesniejsze PRZEBUDZENIE?
  
 
Zaczną się studia, dopiero w wakacje będę miał jakąś konkretną gotówkę ale nie chcę robić nic bez sensu. Mam w planach maksymalne odchudzenie poldka i ekstremalne zbliżenie go do gleby. Silnik oczywiście 1.5. Jest w dobrym stanie, tylko trochę przy nim porobię w domowych warunkach. Chciałbym bardzo znowu tym autem jeździć ale z kolei 3 auta w 3 osobowej rodzinie??? No dobra, opłace OC i stacje obsługi i w przyszłe wakacje coś pomyślimy
  
 
My tu w Trójmieście mieliśmy jedno spotkanie kameralne co prawda ale było teraz szykujemy się do kolejnego i miałem na myslui że Wy zrobicie to samo. Ale mam nadzieję że na spotkanie ogólno polskie juz w 2004 roku myśle że dwóch klat nie bedzie trzeba czekać na spotkanie np. moglibysmy sie spotkać na ATS w Toruniu o ile będzie w 2004 roku albo na jakieś innej imprezie
  
 
Popieram!!!!! Myśle że się do tego czasu już wyrobie z tuningiem
  
 
Hmmm skoro okazało się po uruchomieniu, że mój pojazd jest całkowicie sprawny(oprócz akumulatora ) to trzeba się brać do roboty. Myślę, że spędzając co drugi weekend w garażu(pozostałe na wyjazdu do narzeczonej ) za rok zrobię coś, co będzie można pokazać innym Więc widzimy się za rok - ale nie dalej jak Łódź, bo żadnych hitlerowskich metod nie planuje(zagazowanie )