Niskie zawieszenie e34.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich !! Mam e34 525 1990r wymieniłem ostatnio amortyzatory i sprężyny odboje itp. ( przód i tył ) i trochę się zdziwiłem bo przód stoi wysoko ok ponad 10 centów nad oponą a tył siedzi równo z oponą fakt jeżdzi się lepiej ale wygląd do bani a w dodatku z tyłu siedzą wzmocnione sprężyny K&F. Bejca stoi na 195/65 r15 . Może wie ktoś co zrobić aby choć trochę tył podnieść ja kiedyś czytałem post ( szukałem go ale nie mogę go odszukać ) na podobny temat pisał tam ktoś że są dystanse na amortyzatory jeżdziłem po sklepach ale nikt o takim czymś nie słyszał wiem jedno ze gumy na sprężyny odpadają . Pozdrawiam liczę na was.
  
 
jeżeli założyłeś różny model sprężyn, to może tak być. bo każdy producent zawieszenia ustawia całe auto wg jednego modelu który projektuje. napisałeś że masz z tyłu jakieś wzmocnione. na przód ten sam model i powinno być git. (lub na odwrót). po za tym
na seryjnym zawiasie e34 właśnie stoi tak ze z przodu mamy sporą wnękę między oponą a błotnikiem a z tyłu nie.
jeżeli przyjdzie Ci pomysł obcinania sprężyn. to nie rób tego. głupi pomysł. zapodaj może fotosa z boku auta. możliwe że siedzi dobrze a Tobie się to nie podoba