Ford Escort FanKlub:forum klubowedołącz do klubuklubowiczesamochody
  

Regulamin kategorii Licytacje z dn. 31.05.2011 r.

  
 Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor 
 2009-11-26 23:21:03


  1. Ideą tego działu jest wsparcie fundacji zajmującej się pomocą dzieciom poszkodowanym w wypadkach samochodowych. Całkowity dochód z licytacji, które tutaj się odbywają jest przeznaczony na w/w cel.

  2. Na licytacje można wystawiać nie tylko przedmioty związane z motoryzacją.

  3. Każdą nową licytację umieszczamy w nowym wątku wraz z podaniem ceny wywoławczej. W przypadku nie podania ceny wywoławczej przez Wystawiającego licytacja startuje od 1 zł. W tytule wątku proszę o podanie nazwy licytowanego przedmiotu. Proszę także Wystawiających o informację odnośnie sposobu i kosztów wysyłki.

  4. W miarę możliwości proszę dodać zdjęcie licytowanego przedmiotu. Ze względu na to, że niektórzy z nas łączą się przez modem, maksymalna rozdzielczość wstawianych bezpośrednio fotek to 640 x 480 lub miniaturki. W przypadku wątpliwości, jak to zrobić zajrzyj tutaj

  5. Czas trwania licytacji - 10 dni (liczony dla ułatwienia do końca pełnej doby). W przypadku, gdy nie padnie żadna propozycja kupna, licytacja zostaje zakończona, a wątek - zamknięty. Gdyby Wystawiający chciał ponownie przekazać dany przedmiot na licytację, proszę o kontakt na priv, wątek zostanie odblokowany z adnotacją, że przedmiot zostaje wystawiony ponownie.

  6. Wpłaty za wylicytowany przedmiot dokonujemy na pomocnicze konto Klubowe. Zwyczajowo, koszty wysyłki ponosi osoba wystawiająca licytację. Po szczegółowe dane proszę o kontakt ze mną - Skarbnikiem Klubowym.

  7. Proszę też Wystawiających o trzymanie się zasady, aby wylicytowany przedmiot wysyłać dopiero po zweryfikowaniu z Kalorem lub ze mną, czy zapłata została uiszczona.

  8. W wątkach odnośnie licytacji unikajmy spamu, a wszelkie dyskusje związane z tym działem proszę prowadzić w WĄTKU do tego przeznaczonym.


Mam nadzieję, że cała akcja będzie przebiegać sprawnie i uda nam się zebrać trochę grosza dla najmłodszych poszkodowanych w wypadkach samochodowych.

Serdecznie zapraszam w imieniu Klubu i Dzieciaków


---
31.05.2011 - Zmiana czasu trwania licytacji z 21 na 10 dni.

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2011-05-31 09:35:53 ]
2020-03-02 10:10