E 12 combi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy corolla E12 combi (2003)produkowana była w Turcji
  
 
tak
  
 
Cytat:
2009-12-02 11:35:29, marcin032 pisze:
tak


Pewny jesteś bo wydaje mi się że w japonni a w turcji to verso?
  
 
pewny

Kombi i Verso, to turczyny

Japońce produkowali tylko wersję sportową TS i niektóre hatchbacki
  
 
Wiem, że pewne partie sedanów E12 były z kraju kwitnące wiśni, choć większość pochodziła z Turcji, być może podobna sytuacja była z wagonami.
  
 
Cytat:
2009-12-02 11:17:29, pawsol pisze:
Czy corolla E12 combi (2003)produkowana była w Turcji



jak najbardziej, tak samo jak sedan, ale nie martwił bym się - wg moich informacji "produkowana" to za dużo powiedziane, składana owszem, co może poświadczyć 1 miejsce Tureckiej fabryki wśród zagranicznych fabryk Toyoty
  
 
Sa jaies powtarzajace sie usterki, nadzwyczaj szybko konczace sie podzespoły po tych kilku juz można powiedziec latach od premiery ?
BYły jaja z VVT-I ale podobno od 2003r. problem rozwiazano.
  
 
miałem e12 combi z 2002 roku vin zaczynał się JTDEX, wszystkie elektryczne podzespoły były z denso japan
  
 
Tak, model kombi był produkowany w Turcji. Mam takie auto od 3 lat i jestem zadowolony.
  
 
Cytat:
2009-12-23 22:35:43, marcin032 pisze:
pewny Kombi i Verso, to turczyny Japońce produkowali tylko wersję sportową TS i niektóre hatchbacki


..i sedany zapomniałeś powiedzieć. Mam e12 sedan rok 2004 PB, bez klimy, własnie made in Japan!!!!
I dodatkowo jeszcze E12 kombi z Turczynu!!!



[ wiadomość edytowana przez: cjanek dnia 2020-04-02 21:03:43 ]
  
 
A ten member BMW to dawna historia, byłem z pierwszych członków tej grupy, zjazdy BMW, spotkania, rozmowy, ziomki gdzieś sie pochowali, brak aktywności, są bierni. Już się nie utożsamiam z tym logo. Zmieniłem rumaka na Toyo. Takie tam, wspomnienia. ....