Jaką wybrać Auris??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć
Mam obecnie toyote Yaris chcę kupić Toyotę Auris 1.4D 90KM skrzynia biegów 6M/T
Moja dotychaczasowa Yariska ma parametry 1.33 101KM
Proszę doradźcie czy opłaca się zamieniać i jak to się kształtuje pod względem jakości silnika.
Dziękuję i pozdrawiam
  
 
hmm a czym się kierujesz.. skoro chcesz zmienić? pozdr.
  
 
Powiem szczerze Auris mi sie bardziej podoba i chciałbym sobie zamienić z dopłatą
  
 
idź do salonu i wskaż palcem a na poważnie to idź do salonu i poproś o jazdę testową i przekonaj się sam ,poproś o konkretny model,ale wcześniej najlepiej zadzwonić i się umówić.
  
 
Dokładnie tak jak pisze syd, bez sprawdzenia i jazdy testowej (niekoniecznie jednej) na pewno się nie odbędzie pozdrawiam

  
 
Cytat:
2009-12-03 09:08:44, fantoyoty pisze:
Cześć Mam obecnie toyote Yaris chcę kupić Toyotę Auris 1.4D 90KM skrzynia biegów 6M/T Moja dotychaczasowa Yariska ma parametry 1.33 101KM Proszę doradźcie czy opłaca się zamieniać i jak to się kształtuje pod względem jakości silnika. Dziękuję i pozdrawiam


Ja bym nie zmieniał rakiety na woła nawet jeśli jest ładny jeżdziłem starą yariską 1.3 troszkę słabsza od twojej rewelacja jestem chory na taki dla żony a 1.4 d to będą problemy poczytaj sobie jak jakieś problemy z toyą to 3/4 silnik D4D
  
 
Silnik 1.33 1NR-FE wymaga troche innego podejscia i oleju full syntetyka 0w-20 poza tym lubi wysokie obroty ale w sumie jest mniej ekonomiczny od D4-D ale bardziej dynamiczny.
Nie wiem w czym problemy z D4-D bo w Yarkach jest super. Moze problem w tym że ludzie leją zagnojone paliwo, filtra powietrza nie zmieniaja wogóle albo paliwa, mam kolegów z NESTLE którzy jeźdzą autami relatywnie nowymi z D4-D i większość ma grubo ponad 100tys i zero usterek, pełna satysfakcja...

poza tym unikać aut DPF tomoje prywatne zdanie, a aurius chyba ma juz dopalacze spalin w D4 ..?