Carina E kleeba

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Widze ze wiekszosc ma galerie swego autka, zatem i ja sobie cos wrzuce.

Autko kupione rok temu.

Wygladalo tragicznie. Ale po lakierowaniu i doprowadzeniu do kultury wygladalo tak:



wiosna wlasnorecznie przyciemnilem szyby. na parkingu pod blokiem. i autko wygladalo tak:



W planach mam jeszcze przyciemnienie przednich bocznych szyb.

Aktualnie autko juz sie tak nie blyszczy bo w ta pogode nie mam zamiaru go myc. Dawno tez nie odkurzalem. Ale co sie odwlecze to nie uciecze.

Niedlugo zamieszcze jeszcze foty z komory silnika i bagaznika.

Z rdzy mam do roboty kilka miejsc jeszcze. Kolo szyby przedniej wyskoczyly dwa ogniska. pewnie przez to ze uszczelka sie odkleila. Drzwi przednie. po obu stronach. tylny prawy blotnik. tam gdzie sie chlapaczyk mocuje. i pod uszczelka bagaznika. Wiecej nie ma nigdzie rdzy. Z mechaniki to musze cos zrobic ze sprzeglem bo dziwnie dziala. Wymienic olej w skrzyni. Wymienic filtr paliwa i oleju. Cos w zawieszeniu z przodu zaczyna stukac. I po zimie pewnie nabic czynnik klimy.

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Suchy dnia 2009-12-22 23:22:58 ]
[ powód edycji: poprawa linków do zdjęć ]
  
 
Funkiel sztuka nie śmigana, fajnie
Czekamy na silnik i wnętrze ...


  
 
Silnik i wnetrze niedlugo. Jak wymienie zegary na indiglo i zmienie podswietlenie deski rozdzielczej na czerwone. a co do silnika to jak zrobie dolot
  
 
jeszcze nie indiglo, ale zegary. w ciagu roku nabilem 30tysi kilometrow. polowa z tego jezdzac z nudow po miescie



[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2010-04-06 20:01:05 ]
  
 
No to czas na kilka fotek. Robione przed generalnym sprzątaniem. Przez zime ani razu nie umyty ani razu nie odkurzany. Ale teraz juz nadrobione.

Więcej fotek pod adresem

Fotki Cariny kleeba



[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2010-04-06 19:58:02 ]
  
 
Szkoda że nie zrobiłeś zdjęć po myciu i odkurzaniu. Na wrzucie znacznie lepiej się ogląda. Bardzo fajna Cari.
Na przyszłość nie wrzucaj tu zdjęć w takim rozmiarze (2048px × 1536px) bo strasznie źle się ogląda i wszystkie (-) są widoczne.
Np. przewijam, przewijam a tu plastikowa butelka pod siedzeniem na środku ekranu zamiast Cari.
Pomijam już przymulenie kompa
  
 
ok. bede pamietal myslalem ze rozmiar sam sie dopasuje, a tu lipa
  
 
Może zagadnij szanowną Panią Moderator, niech coś z tym zrobi, bo mimo najszczerszych chęci nie da się tego obejrzeć.

Stożek dodaje 25 czy 35KM ?

pzdr
  
 
stożek jak wszyscy wiedzą dodaje pińćset kucy, milion pińćset momentu i jak wiadomo zmniejsza zużycie paliwa o 5 litrow na 100 kilometrow. zatem same plusy.

dostalem go od znajomka. sprzedawal celice i mu zostal. to sobie zamontowalem. fajny dzwiek wydaje. roznicy w osiagach nie zauwazylem. chyba ze psychologiczna ze sie szybciej zbiera.

no i dolot musze jeszcze zrobic. ale to z czasem
  
 
witam, na zdjęciach (np. ostatnim) widać na tym środkowym tunelu za dźwignią zmiany biegów dwa przyciski + jeszcze wolne miejsce na trzeci przycisk; mam pytanie - do czego są te dwa przyciski?
  
 
te dwa przyciski sa do katapulty umieszczonej pod siedzeniami... a na poważnie, podnoszenie i opuszczanie szyb, poniewaz nei bylo tego w standardzie w tym modelu i poprzedni wlasciciele zamontowali takie cudo w tym miejscu.
  
 
Uff Kleeb pojechales z tymi fotkami, faktycznie ciężko się takie zdjecia oglada. Nie zmniejszylam ich tylko wstawilam miniaturki - kto bedzie chcial to sobie otworzy zdjęcia i powiekszy.

Fajna Cari i dobrze, ze się nia odpowiedni zaopiekowaleś Niech się dfobrze spisuje i przynosi radość.
  
 
Ładniutka Cari
I sedan
Szyby sam przyciemniałeś? szacun ;D
Spoko Toyotka . Też mam takiego golasa trochę ;P. Ale mi to nie przeszkadza
  
 
dzięki Madziu


co do szyb, to tak. sam przyciemnialem. Sam zakladalem nakladki na pedaly. Są przykręcane na śruby. Stare byly przetarte i brzydko wyglądały. Kierownica byla przetarta to sam obszyłem skórą. Nowy skórzany mieszek biegów. Jak widac rowniez pokrowce są całkiem przyjemne pod kolor auta. Musze jakies sensowne dywaniki sobie ogarnąć.

Autko ma elektryczne szyby, klimatyzacje, więc nie taki golas
  
 
Cytat:
2010-04-06 22:27:24, kleeb pisze:
Autko ma elektryczne szyby, klimatyzacje, więc nie taki golas


Przy mojej gołej Corollce toż to prawdziwy rarytas i wypas No moja ma regulację wysokości świateł
  
 
Cytat:
2010-04-07 10:23:55, madzia_83 pisze:
Przy mojej gołej Corollce toż to prawdziwy rarytas i wypas No moja ma regulację wysokości świateł



moja umie trąbić
  
 
No zwracam honor
Nie zauważyłem klimy. To wychodzi, że tylko ja mam Cari w wersji golas . Ale mi to nie robi . A skoro tak dużo rzeczy samemu przerabiałeś no to gratulacje . Też muszę moją zacząć ogarniać niedługo
  
 
aktualnie wyjalem ze zderzaka przedniego zaslepki na halogeny. widze koncowki do podlaczenia halogenow. bede jakies montowal. tylko nie oryginalne. przerobie te zaslepki sobie i wrzuce jakies male okragle albo owalne. do tego plan zagospodarowania slupkow tweeterami.
  
 
Cytat:
2010-04-07 23:31:18, kleeb pisze:
moja umie trąbić


Moja na szczęście też.
  
 
no to nie taki golas