[S] Corolla E9 1.6Si

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Samochód z przeznaczeniem raczej na części - budę pochłonęła ruda. Lewy próg został doszczętnie zdematerializowany [mam na stanie nowy, tak jak i reperaturkę tylnego lewego nadkola], dziura pod fotelem pasażera [próg wew nienaruszony]. Z przodu podłużnice, nadkola itp w porządku, za to z tyłu ser szwajcarski =/ Z blacharskich części to tylko maska i drzwi po podratowaniu do czegoś mogą się nadawać. Mechanicznie cacuszko, 190tys km przebiegu, silnik suchutki, szybko łapie ciśnienie oleju, zrywny, szybki. Olej wymieniony niecałe 1000km temu na Liqui Moly. Cały układ napędowy w ekstra stanie. Do tego eleganckie welurowe wnętrze takie jak w GTi w naprawdę bardzo dobrym stanie. Wspomaganie, elektryczne lustra [z luster niestety zbytniego pożytku nie będzie - chuliganie spod bloku je połamali, ale elektryka działa]. Centralny zamek i alarm. Dokładki progów i tylny spoiler też jak w wersji GTi. Na aucie stalowe felgi z zimówkami [dwie ujdą, dwie agonia], mogę dorzucić komplet letnich oponek, ew. jeśli ktoś bardzo by chciał na aucie mogą zostać alufelgi Intra z bardzo ładnymi gumami.

Auto nie ma przeglądu [to w sumie główny powód sprzedaży,nikt nie chce się bawić w wymianę progu i łatę w podłodze] oraz kilka dni temu skończyło się OC. Samochód godny uwagi szczególnie ze względu na mechanikę w świetnym stanie i ładne,wygodne wnętrze. Dla zainteresowanych postaram się o jakieś porządniejsze zdjęcia na dniach, ewentualnie "na już" mogę poratować słabymi z telefonu

Cena: 1500pln do negocjacji
tlen: padre_falkonetti@o2.pl
gg: 2782647
tel: 791159094 [po godz. 15]

Samochód stoi we Wrocławiu

[ wiadomość edytowana przez: Flakoon dnia 2010-01-04 17:04:33 ]