Carina E - wojtas

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemanko
Jestem nowy na forum. Wrzucam fotki mojej cariny.
Jest to sedan, rocznik 96, 1.6 XLI, przebieg 228 tyś... Dość uboga wersja od pierwszego właściciela. Jak na razie wymieniłem tylko głośniki i radio bo stare były straszne ;P. W przyszłości zamierzam przede wszystkim wymienić tylną, prawą lampę... co widać na zdjęciach,dać zderzaki w kolor nadwozia, dokupić jakieś ładne alufelgi .









[ wiadomość edytowana przez: Wojtas1990 dnia 2010-03-13 22:36:25 ]
  
 
zdjęć nie widać
  
 
Już poprawiam
















Fotek wnętrza jak na razie nie zrobiłem ale postaram się dodac w najbliższym czasie
  
 
Szczęściarzu - kupić auto od 1 wlasciciela na czarnych blachach Zazdroszczę!
Generalnie sama chetnie przesiadlabym się do cari, jeżdże firmówką (Carina E 2,0 diesel, kombi) i to bardzo przyjemne autko.
Jedyny co bym zmieniła to tyłek auta - sedana na liftbacka
  
 
No dzięki
A tak jakoś się udało zakupic Cari jeszcze na czarnych blachach. No mi osobiście bardziej podchodzi sedan... może dlatego, że właśnie takiego posiadam .
  
 
Cytat:
2010-04-06 22:19:34, Wojtas1990 pisze:
No dzięki A tak jakoś się udało zakupic Cari jeszcze na czarnych blachach. No mi osobiście bardziej podchodzi sedan... może dlatego, że właśnie takiego posiadam .



Ja bym teraz bral liftbacka. nie ze wzgledu na wyglad, bo bardziej podoba mi sie sedan, ale ze wzgledu na ergonomie.
  
 
No zależy co kto lubi i jakie ma potrzeby .
Mi akurat pasuje sedan, chociaż nie mam porównania bo nie jeździłem jeszcze ani liftbackiem ani kombi.
  
 
Mnie sie Lb zdecydowanie bardziej podoba - jako kobiecie. Natomiast faceci wolą Sedany (choć nie wszyscy).
  
 
No to już kwestia naprawdę bardzo indywidualna
  
 
No i mamy jubileusz . Przed chwilą mojej Cari stuknęło 230 000 km ;p. Trzeba to opic
  
 
Cytat:
2010-04-20 15:10:07, Wojtas1990 pisze:
No i mamy jubileusz . Przed chwilą mojej Cari stuknęło 230 000 km ;p. Trzeba to opic



Oj trzeba... z pragnienia aż jej lampka zaświeciła
Piiiiić !!
Pozdro.