[S] ROZPÓRKA PRZEDNIA *A L U* !!! zakupy zbiorowe - TANIO !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
po długim kombionowaniu nareszcie mogę zaproponować sprzedaz rozpórki przedniej wykonanej z ALUMINIUM przez profi firmę.

Mocowania do kielichów wycinane na cnc, spawanie w firmie z 20-letnią tradycją w obróbce metali, rurka gięta na maszynie zrobionej specjalnie na potrzeby tej akcji - wszystko w celu zapewnienia jak najlepszej jakości.

cena 1szt: tylko 260PLN !!!

jeśli ilość chętnych do zakupu (tj. osób dokonujących wpłaty zaliczki w wys 30% ceny) przekroczy 30 osób - cena 1szt wyniesie tylko 250pln. Za takie pieniądze sprzedawane są na allegro kiepskie podróbki wykonane ze stali - a więc sporo cięższe

każdy zdecydowany na 100% proszony jest o wpis w tym wątku - każdą taką osobę wkrótce poproszę o wpłatę zaliczki.

termin "zapisów" jest ograniczony - czas do najbliższego poniedziałku tj. 12.05.2010r.

...jeśli z wpłatami zaliczek wszystko pójdzie sprawnie - obędzie się bez przesyłki - powinno się udać dostarczyć towar na XX LOB Party
  
 
Cytat:
termin "zapisów" jest ograniczony - czas do najbliższego poniedziałku tj. 12.05.2010r.

Chyba do 12.04.2010

Jestem chętny
 
 
Wpisuję się na listę
  
 
Biorę!
  
 
Cytat:
2010-04-07 16:25:10, Immo pisze:
Chyba do 12.04.2010



oczywiście 12.04.2010r.

ech ten pośpiech...



1. Immo
2. mareckiL
3. Busta

[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2010-04-07 17:34:16 ]
  
 
Zgarnąłeś mi sprzed nosa to jakiś dodatkowy rabacik dla mnie

1. Immo
2. mareckiL
3. Busta
4. Maro

[ wiadomość edytowana przez: Maro76 dnia 2010-04-07 17:44:08 ]
  
 
wchodze w to

1. Immo
2. mareckiL
3. Busta
4. Maro
5.Gepard
  
 
Nie żebym chciał tu robić konkurencję koledze 7-ce, ale tylko na wzgląd na stare znajomości, z co niektórymi klubowiczami mogę zaproponować rozpórkę do Omegi A jak i B. Faktem jest, że nie jest z aluminium, jednak jak widać na fotkach jest solidnie wykonana. Bezszwowa rura stalowa 34 mm połączona śrubą rzymską (możliwość regulacji). Wszystkie „świecące” elementy wykonane są ze stali nierdzewnej. W połączeniu rury z „półksiężycem” zastosowano tuleję z teflonu. Dodatkowym plusem jest możliwość wyboru koloru malowania. Cena nie jest niższa od aluminiowej i wynosi 300 zł (realizacja po wpłacie zaliczki 30%). Wbrew pozorom są to realnie skalkulowane koszta.
Zamówienia będą realizowane tylko indywidualne w Mayster Tuning Garage , chętni proszę pisać na maila: mayster@poczta.fm











  
 
No to teraz mam dylemata... bo piszą, że stalowe lepiej spełniają swoje zadanie
  
 
ramy aluminiowe w rowerach sa lzejsze i sztywniejsze, ale za to sa bardziej kruche przez to, stal jest bardziej elastyczna, a skoro ma usztywniac, to chyba alu bedzie lepsze? Tak na chlopski rozum. Poza tym kazdy wie, ze masa zabija
  
 
co do masy:
wiekszym plusem bedzie dieta niz wybieranie alu rozporki ze wzgledu na wage
  
 
Cytat:
2010-04-10 00:13:12, Brutal pisze:
co do masy: wiekszym plusem bedzie dieta niz wybieranie alu rozporki ze wzgledu na wage



  
 
Cytat:
2010-04-10 00:13:12, Brutal pisze:
co do masy: wiekszym plusem bedzie dieta niz wybieranie alu rozporki ze wzgledu na wage



dieta ok jak się waży 100kg

jak się waży 66 (taa, przed zlotem schudłem ) to każdy gram się liczy
  
 
Cytat:
2010-04-10 15:26:57, 7gsi pisze:
dieta ok jak się waży 100kg jak się waży 66 (taa, przed zlotem schudłem ) to każdy gram się liczy



czepiasz sie - a do 60 to jeszcze daleko masz
  
 
sprawie sobie prezencik na urodziny, a co mi tam


1. Immo
2. mareckiL
3. Busta
4. Maro
5. Gepard
6. michcio_007
  
 
...i mamy time out.

na dzień dzisiejszy mam 6 wstępnych deklaracji zamówień z LOB i 3 z OKP.

nie ukrywam, że w wersji pesymistycznej liczyłem na połączone siły LOB i OKP, szacując minimalne zamówienie na 20 sztuk rozpórek.

Przy obecnym zamówieniu poniżej 10szt cena jednostkowa wyjdzie na poziomie 500-600pln/szt

dlatego sorki - z mojej strony pass, wykonanie takiej ilości nie ma sensu

dziękuję za zainteresowanie & wielkie sorki za zawracanie głowy

...mam nadzieję, że temat sprawnie podchwyci Mayster Tuning Garage i zaproponuje moim niedoszłym klientom uproszczoną wersję rozpórki bez śruby rzymskiej - na pewno będzie trochę prościej i taniej
  
 
No to ja tak się wcisne też korzystając z okazji...

Sprzedam rozpórkę kielichów McPhersona do Omegi A 3.0 24v .
Rozporka z Alu. Kupiłem poleżała z pół roku i nawet nie zamontowałem.
  
 
Rozpórka jest nowa, nie montowana (tak wyglada po mojemu)
Cena 250 pln. Niestety nie jade na zlot...ale wiem kto się wybiera




[ wiadomość edytowana przez: Mr_Brayan dnia 2010-04-14 13:56:17 ]
  
 
cena jest super - moje rozpórki byłby dokładnie takie same
  
 
Rozpórka zarezerwowana