Radio - Brak podswietlenia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, po dlugim okresie zlego doswiadczenia z oplem zafira powrucilem do ukochanej Toyoty!!! ha ha tym razem jest to Avensis 1999 kombi T22 przed FL. Mam maly problemik, czy ktos moze mi podsunac mysl dlaczego nie mam podswietlenia w moim radio?? Jest to Panasonic RDP212N , panel jest ok bo jak wlozylem go do auta mojego kumpla to podswietlenie smiga. Moze cos w kostce? jaki przewod albo cos innego jest odpowiedzialne za swiatlo w panelu ?? Proszé o podpowiedz i wkrotce uaktualnie moj profil wraz ze zdjeciami mojej nowej Toyotki.

Pozdrawiam i naprawde ciesze sie ze znow tu wrocilem! hurrrrrraaaaa!
  
 
Cytat:
2010-05-09 10:54:10, eryk79 pisze:
Witam, po dlugim okresie zlego doswiadczenia z oplem zafira powrócilem do ukochanej Toyoty!!! ha ha tym razem jest to Avensis 1999 kombi T22 przed FL. Mam maly problemik, czy ktos moze mi podsunac mysl dlaczego nie mam podswietlenia w moim radio?? Jest to Panasonic RDP212N , panel jest ok bo jak wlozylem go do auta mojego kumpla to podswietlenie smiga. Moze cos w kostce? jaki przewod albo cos innego jest odpowiedzialne za swiatlo w panelu ?? Proszé o podpowiedz i wkrotce uaktualnie moj profil wraz ze zdjeciami mojej nowej Toyotki. Pozdrawiam i naprawde ciesze sie ze znow tu wrocilem! hurrrrrraaaaa!