Przyczajony tygrys...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Postanowiłem, że podzielę się fotkami mojej powstającej od dość dawna, ale jednak niezmiennie progresywnie, rajdówki. Będzie to Fiat 127 Sport homologowany w Gr. A,do startów w GSMP i może okazjonalnie do RPP. Nie wykluczam również udziału w różnych amatorskich oimprezach typu YTP czy ClassicAuto Cup.





Kolejne postępy mam nadzięję wkróce

[ wiadomość edytowana przez: SuperSoul dnia 2010-05-03 14:57:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: SuperSoul dnia 2010-05-03 14:57:58 ]

[ wiadomość edytowana przez: SuperSoul dnia 2010-05-03 15:02:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: SuperSoul dnia 2010-05-03 15:03:20 ]
  
 
Bardzo ladna karoseria!!!Ale z ta klatka to troche przesadziles
  
 
Ciekawe ile jeszcze po cichu się tych siódemek buduje...
Super Siódema stary!!!

PS. nie mogłeś zbudować następnego mk1?!
  
 
Zapowiada sie grubo
Klatka jak do wyczynów kaskaderskich.
Jaki motor? 1050?
  
 
Właśnie, że klatka dobra - taka powinna być... jaki silnik?
  
 
Dzięki za wsparcie Panowie!
W gestii klatki postanowiłem, że ma być bezkompromisowo, w maksie Rzeczywiście namnożyło się tych rur, ale mi się podoba - dobrze się czuję w środku, a jako że zakładam pojawienie się tym autem na prawdziwych oesach (i przypomnienie ludziom, że takie auto istnieje i może być jeszcze szybkie! , to myślę że trzeba się postarać o maksymalne wzmocnienie delikatnej przecież dość budy.

Co prawda plany początkowo były inne i mam już kompletnie przygotowany silnik 1300, ale się zmieniły i teraz chcę mieć pełnoprawną, homologowaną rajdówkę, w związku z tym będę przygotowywał oryginalny silnik 1050 ze Sporta. Mam już taki, jeszcze tylko nie wiem jak wygląda od środka i czy nie ma jakichś fakapów grubszych

Ale zagwozdek ze zbudowaniem homologowanego Fiata 127 Sport jest więcej, chętnie się podzielę jeśli ktoś zainteresowany. Np. nieźle namieszane jest z hamulcami...

[ wiadomość edytowana przez: SuperSoul dnia 2010-05-03 23:15:10 ]
  
 
no gruba misja, powodzenia w pracach...w polsce startowały wogóle 127??