Bilstein do 127

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na forum F&F pojawił sie temat o grupowym zakupie amorów z jakims tam rabtem. Pytałem sie naturalnie o 127.
Sprawa jest w naszym przypadku skomplikowana:

"Nigdy nie robili takiego zestawu. Koszt orienatcyjny - mówimy o profesjonalnym na grubej sztycy - do sportu , zrobionym od podstaw na bazie McPersona, z dorobieniem miseczek itp jest spory."

Tutaj pytanie- Jak wygląda sprawa z podmianką do 127 od Uno , czy Seja? Może się okazać że leżą na półce, bo są prawie takie same jak w Uno, czy w Seju.

Mnie osobiscie zalezy na porządnym amortyzatorze na tył.
  
 
1,5 roku temu temat przerabiałem z ZERKOPOLEM (Bilstein) - ogólnie nie ma problemu - zrobią całe nowe kolumny zarówno do przodu, jak i do tyłu - 900-1000 zł sztuka w przypadku produkcji jednostkowej. Nie wiem czy pasują amortyzatory od innych Fiatów bez znaczących przeróbek.
Osobiście poszukuję gazówek na przód i tył NOWYCH.
  
 
Mocarzu, wiem ze szukasz..

Tak, mogą zrobic indywidualnie na podstawie twojego mcpersona.
Tylko koszt jest inny niz rok temu - przód 1600, tył 550zl.
  
 
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e24418dda74033db.html

Tu chyba serbowie zrobili takie coś - zwrotnica uno-podobna i wahacz odwrotnie...do tego dospawane ucha do mocowania wahacz (hehe ale drut) pewnie po to aby wsadzić półośki od uno dłuższe o jakieś 4cm na strone. Ciekawe jak się ma geometria w czasie skrętu ale może warto spróbować.

[ wiadomość edytowana przez: rosck dnia 2010-05-10 18:59:55 ]
  
 
Ja bede przerabial podobny temat - amory z cc/sc na przod do 127 - osobiscie nie widze problemu z przerubka pod 127 .Jezeli chcecie bile to wydaje mi sie ze lepiej kupic nowki sztuki do cc i we wlasnym zakresie przespawac mocowanie zwrotnicy i naspawac rure z gwintem , ze zrobieniem polki pod sprezyne tez nie bedzie problemu .Na koniec wyslac to do Zerkopolu na regulacje pod siebie , zapytac o pomoc w dobraniu sprezyny i nastawow.Mysle ze wyjdzie to duzo taniej .
  
 
A co z tyłem?
  
 
same wkłady od polo
  
 
A pasują do 127 amortyzatory od Autobianchi A112? Przód albo tył?
  
 
Przecież Ci pisałem Chyba jest nawet tak, że zawiech seria włożony do 127 wypada niżej niż siódemkowy...
  
 
Pierw napisałem tu, a potem gadalismy
  
 
Witam Koledzy,
Dawno się nie odzywałem...
Niestety troszkę zmian w życiu małe dziecko... i tak dalej...
Ale nie o tym. Fiata się nie pozbyłem i jest już po renowacji...
Zostały pierdoły typu regeneracja gaźnika i parę innych.

Czytałem post o zawieszeniu cały czas przymierzam się pomału do obniżenia auta. Samochodem w sezonie przejeżdżam może 500 km w tym dopiero 30 km. Czy ktoś z was ma info. gdzie można kupić lub od kogo kompletne gwintowane zawieszenie. Zależy mi na tym aby nie bawić się w przeróbki tylko zamawiam zakładam i mam fan Może ktoś z was zna kogoś kto może się podjąć takiego zlecenia albo zna kogoś który może to zrobić. Dajcie znać albo wyślijcie na mój adres email barpob@o2.pl numer do siebie aby to obgadać... z góry dzięki...