Radio cb

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szanowne grono. Zastanawiam sie nad kupnem radyjka cb,tylko jak czytam opinie i komentarze,to troche glupieje... Wiadomo,ze dobry sprzet kosztuje,ale czy warto wydac 500 zl lub wiecej na radio,ktorego bede uzywal kilka-kilkanascie razy w roku? No i sprawa Unidenow... warto ryzykowac,bo one nie maja homologacji,ale chyba sa najlepsze w niskim pulapie cenowym... Jak ktos ma doswiadczenia to niech sie podzieli. dzieki
  
 
ja mam presidenta johnego II. nie narzekam, chociaz juz raz mi sie jeden kabelek odlutowal. a teraz drugi chyba daje znac o sobie. antene mam sirio ml145. zestaw calkiem w porzadku. zbiera z calkiem daleka. chociaz jest niezeztrojony. proste w obsludze.

jeden model unidena wyglada wlasnie jak ten johny, zatem pewnie jest to to samo
  
 
To nie dziwie sie, ze to dobrze dziala,bo zestaw jest jak najbardziej dobry. Uniden o ktorym piszesz to 520xl,ale to jeden z tych modeli zabronionych... wlasnie stad moj dylemat... bo pieski moga mi go zabrac jak sie upra...
  
 
Cytat:
2010-05-17 16:56:23, jadzka1233 pisze:
To nie dziwie sie, ze to dobrze dziala,bo zestaw jest jak najbardziej dobry. Uniden o ktorym piszesz to 520xl,ale to jeden z tych modeli zabronionych... wlasnie stad moj dylemat... bo pieski moga mi go zabrac jak sie upra...


Generalnie bez względy czy mnie zatrzymała Policja czy Maćka - nikt nie sprawdzał homologacji w naszych CB radiach. Oboje mamy TTI. Ja TTI 770 a Maciek - nie pamiętam. W każdym razie śmieć mi się chce bo kiedyś wyczytałam, że co drugie radio TTI się psuje a moje działa bezawaryjnie od 4 lat, brata od 5 lat.
W każdym razie zainwestuj w dobrą antenkę a z każdego radyjka będzie zadowolony (wiadomo mniej lub bardziej ale jeśli nie siedzisz na radiu non stop to moim zdaniem nie warto żyłować się na drogi sprzęt). Unidenki sa polecane i sprawdzone ale TTI wcale nie jest złe.

A tak w ogóle to mamy już wątek o CB radiach i niebawem go polącze w piękną całość
  
 
im dluzsza antena tym lepiej. im wyzej tym lepiej. tu juz decyzja zalezy od Ciebie jaka sobie sprawisz

a co do radia, to nie znam sie. kupilem po taniosci. ziomek mial jakies noname i tez dzialalo bardzo dobrze. przy takiej samej antenie jak moja.