Wieruszów 2010 29-30 MAJ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mega Zlot Hondy i Tuningowanych samochodów Japońskich !!!

http://www.grupa-wroclaw.pl/sites/gw/index.php?option=com_content&view=article&id=119:zlot-wier

Opłata za wjazd 15zł (przedpłata) - smycz + naklejka
Opłata na miejscu w dniu imprezy – 20zł + naklejka
Sugerujemy wpłatę na konto (bedzie podane pod koniec kwietnia), ulatwi to nam organizatorom przygotowanie placu pod auto i pod namioty. Nocleg w namiotach na terenie zlotu. Dla bardziej wymagajacych motele w okolicy 5-10km od miejsca imprezy.

PLAN ZLOTU

Dzień I
- oficjalne otwarcie 10:00
- powitanie i przedstawienie programu zlotu
- prezentacja przybyłych klubów
- przedstawienie firm i pojazdów
- młodzieżowy pokaz break dance
- konkursy (m.in. na najładniejsze auto i motocykl, miss zlotu itp.)
- zawody driftingowe na PC
- konkursy i zabawy c.d.
- 18:00 zabawa + konkurs na najlepszy skecz

Dzień II
od 9:00 pomiar na hamowni
10:00 – mecz siatkówki
12:00 – przejazd wyznaczoną trasą
15:00 – podsumowanie zlotu i pożegnanie gości

Do dyspozycji
- catering
- pole namiotowe
- ochrona, sanitariusz, toalety
- stoiska firmowe
- hamownia w 2 dzień zlotu
- wiele atrakcji np. limuzyny, rajdówki, auta z czasow PRLu


[ wiadomość edytowana przez: Cichy20 dnia 2010-05-26 09:03:41 ]
  
 
Jedziemy? Ja bym pojechał
  
 
Panowie 30 maja Kamień Śląski...ja oczywiście lece



[ wiadomość edytowana przez: smagi dnia 2010-05-27 09:03:39 ]
  
 
Ja na pewno jadędo Wieruszowa , ale w sobote po pracy a w niedziele z rana zapewne będzie git pogoda


[ wiadomość edytowana przez: Cichy20 dnia 2010-05-27 14:37:24 ]
  
 
Dokładniejsza lokalizacja imprezy: Mieleszynek k. Wieruszowa, łodzkie, okiloce trasy Warszawa - Wrocław Agroturystyka na Grobli
z mojej okolicy prawdo podobnie będa jechały 3 auta

Z tego co wiem to X edycja Tuningowiska Wrocław w tym roku sie nie odbędzie tylko w 2011 !!!
  
 
A mnie wpuszczą... auto prawie tuningowe i sportowe

Jak zwykle wszystko naraz co za maj w niedziele na rakietowej bmw drifty czy coś, na szczęście niskie łąki odwołali, to jeszcze kamień śląski... Wieruszów nie jest strasznie daleko jeszcze myślę jak to z czasem bo w Olesnie mam zlot Amerykańców, wiec jak się da to na niedziele Amerykańcem a sobota tuningi Wieruszów

Tuningowisko fakt ma być w 2011 jakieś ogromne show oby gdzieś na lotnisku tak jak to powinno wyglądać
  
 
Killer, może się doczepię do Ciebie ? ;P
  
 
No to ja właśnie lecę na Wieruszów a jutro amerykańce chyba że będzie w Wieruszowie bieda to jeszcze dzisiaj pojadę

Eifel gdzie się chcesz doczepić
  
 
No i już wróciłem i powiem że nigdy więcej się nie dam nacisnąć w takie g.... z może 50 aut z tego 10 nie handa a o tuningu wiele niema co mówić... na szczęście przyjechał firma wynajmująca auta i był rojs, lincoln i biuic wiec se z Amerykańcami stanąłem i zresztą zaczynali się zbierać na zlot do olesna...

By radio Eska ogłaszała zlot tuningowy a to spot hondy do kpina... nie mówiąc o tym że większość hond poleciało do kamienia....
  
 
Dokładnie tak jak mówisz kiler. Ja też tam byłem posiedziałem z godzine zeby nie było i zawinołem na chatę, masakra, brak miejsca wszystko sie działo na trawie na dodatek za taki spot skasowali nasz po 10 zł za wjazd. Pierwszy i ostatni raz tam pojechałem !!!!
  
 
Na dodatek jak wracaliśmy to kumpel w astrze rozwalił tylni zderzak na tej drodze z tymi światłami, też im na tym zadupiu remontów sie zachciało !!!
  
 
Killer spotkany w Kamieniu i chyba wydaje mi się że widziałem gdzieś tam Raffika... zdjęcia z imprezy zapodam jak bedzie chwila...





[ wiadomość edytowana przez: smagi dnia 2010-05-31 07:48:24 ]
  
 
A byłem w Kamieniu, byłem. W tym roku chce duzooooo imprez zaliczyć włącznie z Czechami
  
 
ja też chcę jechać do czech i dużo imprez zaliczyć bo w tamtym roku to brak czasu było ( :d kiedy to tam dokładnie jest??
  
 
Masz juz auto rafik?
  
 
Ja tam byłem i było ok w tym Wieruszowie. Troche sie czułem niezbyt komfortowo w BMW w srod tych Hond, ale impreza dobra. Typowy piknik.
Mustanga widzialem, sliczna fura. szkoda że nie było innych ciekawych aut, tyko wiekszosc Hondy ale klimat mi sie podobal, cos jak piknik u Bartazza. Nie wiem gdzie Wy naliczyliscie 50 samochodów jak ja miałem 135 numer a po mnie się ludzie zjezdzali. Główna impreza była w sobote, zalapałem sie na konkurs, dostalem koszulkę parasolke z Toyo, bo chcieli mi dac z Hondy, ale pozniej wymienili
Na drugi dzień była hamownia, ale sie nie załapałem, musiałem uciekac.
Do du.py z dojazdem tam byo, tez ledwo przejechałem.
  
 
Ja miałem nr 149 i byłem grafitowa Mazda Rx-8 a kumpel miał 150 i był czerwona Astra II. a była godzina 16.30. Mi się tam nie podobało i byłem na stawiony na konkretna imprezę, tym bardziej ze to eska nagłaśniała, a tam nie było co robić tylko rozpalić grilla i walić w kanę. Bardzo mało miejsca i nawet nie było gdzie powariować, co mam kapcia na trawie palić!!!
  
 
Versus może tak byś obczaił gdzie jakieś imprezy zmotoryzowane na tez sezon się dzieją i dał nowy wątek