SQAD Na imprezie :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie da się ukryć, nowy wątek na sqad..
konkurencja dla "List gończy - kto kogo, gdzie i kiedy widział "
Jesteście na imprezie, chcecie pozdrowić, pożalić się że impreza niefajna lub wręcz przeciwnie...oczywiście bez sqadu nie może być fajna.. lub chcecie się podzielić gdzie się właśnie wybieracie Proszę bardzo! Wątek nie będzie cenzurowany mam nadzieję więc proszę o oszczędność Zobaczymy ile będzie postów edytowanych na drugi dzień

Good luck ;P
  
 
Post pierwszy, po litrze
Było trudno parę ostrzeżen windows, ale do formatu nie doszlo
Zaczynamy wakacje Panie i Panowie, czerwiec i juz lipiec, juz dzisiaj zapraszam Daytona, Lemoniada, Garaż, Rabarbar Kiedy wspolna imprezka?
  
 
Versus miał wenę i coś się dzieje ha ha
  
 
To może jakiś większy spot i tak szybko gdzieś gdzie można troche powariować macie jakąś miejscówkę
  
 
ja jestem za tylko date musze znac przynajmniej 2 tyg wczesniej zebym na weekend nie pojechal w trase

a co do miejsca to gdzies nad woda moze slawa?? niedaleko
  
 
Proponuje jakieś domki letniskowe, juz jest ciepło a jeszcze nie ma takich natłoku turystów, może Leszno abo nysa? Jakieś inne ośrodki?
  
 
nysa czemu nie.. ale zamiast leszna to ja bym bardziej glosowal za slawa tylko kiedy....... moze zrobic jakas ankiete z datami i miejscem.. ??

bo krde umnie to z czasem problem... np mialem miec wolne do srody a tu ciach zaraz do dani jade
  
 
Cytat:
2010-06-07 19:16:36, versus pisze:
Proponuje jakieś domki letniskowe, juz jest ciepło a jeszcze nie ma takich natłoku turystów, może Leszno abo nysa? Jakieś inne ośrodki?



Jestem za Nysą
Może być nawet ten sam domek w którym spaliśmy na zlocie...
  
 
Prezo masz numer do tego domku?
  
 
No co Ty?!
Już wtedy nie mogłem znaleźć numerów w historii połączeń, a co dopiero teraz... niestety nie pozapisywałem..

Ten Pan co przy bramie siedział powinien wiedzieć...

[ wiadomość edytowana przez: Prezo dnia 2010-06-09 22:58:36 ]
  
 
No jestem jak najbardziej za Nysą lub Sławą... Termin ? No ja podobnie jak kolega chciałbym wiedzieć trochę wcześniej bo różnie to z wolnym jest w pracy...
  
 
Mam jakies numery ale nie wiem czy to to jeszcze zapytam bardziej trzezwej osoby tamtego wieczora czyli Lili
Kurde komar mnie użera ale juz dokoncze posta
  
 
Lila mówi, że to mój blog (czyt. blok) imprezowy bo tylko ja u pisze
Dzisiaj Garage Zapraszam
  
 
versus nie pij tyle ;p
  
 
Versus jak tylko będę we Wrocławiu to się będę kontaktował... no bo co tak sam będziesz pił ??
  
 
To ja Lila








No dobra to je vers