Opiekuni działów - POTRZEBNI od zaraz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od pewnego czasu zastanawiam się nie nie zrezygnować z moderowania forum... Czasu coraz mniej, niebawem wychodzę za mąż - dojdą nowe obowiązki. Z drugiej strony mąż nie powinien mnie w tym względzie ograniczać bo też klubowicz.
Prowadzę także swoje forum, które mnie trochę "pochłania".
Jednak póki co nie zrzeknę się moderowania bo... to lubię. Nie wiem też czy znaleźliby się ewentualnie chętni na to stanowisko? To forum jest dla mnie bardzo ważne, ma swój klimat, ma ogromną bazę wiedzy, ma super klubowiczów. To było pierwsze forum o Toyocie na które zawitałam i zostałam na stałe
Nie mogę jednak pilnować porządku w każdym dziale. Dzielnie pomaga Talus, który dba o porządek w dziale Toyota News i uważam, że ze swoich obowiązków wywiązuje się bardzo dobrze.
Sen z powiek spędza mi sprawa dbania o porządek w najbardziej rozbudowanym i obszernym dziale czyli Toyota Technicznie. To też nasza "perełka". Co chwila dostaję privy z prośbą o połączenie, usunięcie, przesuniecie czegoś z tego działu co mnie do szału doprowadza bo o ten dział ma dbać MisiekII Ale Misiek przepadł, ostatnio odwiedził forum w styczniu... 2009 roku Dlatego uważam, że trzeba jak najszybciej wybrać nowego opiekuna działu! Kogoś kompetentnego, obeznanego w temacie, kto ma "chwilę" aby zrobić tam porządek. Musi to być też osoba która nie bezie ciągle gromić innych użytkowników ale jasno i dobitnie wyjaśni co i jak, zrobi porządek.
Kolejna bolączka - dział Warsztat. Idea tego działu jest zupełnie inna, użytkownicy zamieszczają nowe wątki BEZ przeczytanie regulaminu Bez sensu. Może go całkiem zlikwidować?
Pozostałe działy są OK lub w miarę OK

Pytania do WAS:
- kogo proponujecie na opiekuna działu Toyota Technicznie?
- co robimy z działem Warsztat?
- czy Waszym zdaniem powinnam nadal moderować forum?
  
 
nie uciekaj!! zostan!! a moderatorow przeciez moze byc wiecej niz jeden. prawda?? dzial warsztat bym pozostawil. a kogo moge zaproponowac?? perzan?? albo bigelektron. oni czesto zagladaja i maja wiedze
  
 
Cytat:
2010-06-09 10:14:59, madzia_83 pisze:
Od pewnego czasu zastanawiam się nie nie zrezygnować z moderowania forum... Czasu coraz mniej, niebawem wychodzę za mąż - dojdą nowe obowiązki. Z drugiej strony mąż nie powinien mnie w tym względzie ograniczać bo też klubowicz. Prowadzę także swoje forum, które mnie trochę "pochłania". Jednak póki co nie zrzeknę się moderowania bo... to lubię. Nie wiem też czy znaleźliby się ewentualnie chętni na to stanowisko? To forum jest dla mnie bardzo ważne, ma swój klimat, ma ogromną bazę wiedzy, ma super klubowiczów. To było pierwsze forum o Toyocie na które zawitałam i zostałam na stałe Nie mogę jednak pilnować porządku w każdym dziale. Dzielnie pomaga Talus, który dba o porządek w dziale Toyota News i uważam, że ze swoich obowiązków wywiązuje się bardzo dobrze. Sen z powiek spędza mi sprawa dbania o porządek w najbardziej rozbudowanym i obszernym dziale czyli Toyota Technicznie. To też nasza "perełka". Co chwila dostaję privy z prośbą o połączenie, usunięcie, przesuniecie czegoś z tego działu co mnie do szału doprowadza bo o ten dział ma dbać MisiekII Ale Misiek przepadł, ostatnio odwiedził forum w styczniu... 2009 roku Dlatego uważam, że trzeba jak najszybciej wybrać nowego opiekuna działu! Kogoś kompetentnego, obeznanego w temacie, kto ma "chwilę" aby zrobić tam porządek. Musi to być też osoba która nie bezie ciągle gromić innych użytkowników ale jasno i dobitnie wyjaśni co i jak, zrobi porządek. Kolejna bolączka - dział Warsztat. Idea tego działu jest zupełnie inna, użytkownicy zamieszczają nowe wątki BEZ przeczytanie regulaminu Bez sensu. Może go całkiem zlikwidować? Pozostałe działy są OK lub w miarę OK Pytania do WAS: - kogo proponujecie na opiekuna działu Toyota Technicznie? - co robimy z działem Warsztat? - czy Waszym zdaniem powinnam nadal moderować forum?


Ach te obowiazki malzenskie,
Po slubie juz nie zajmuja tyle czasu
Ale pojawiaja sie nowe ktore niestety zajmuja wiekszosc.
Kiedy jednak pojawi sie maly srajdolot to juz z lezka w oku bedziesz wspominac te wolne chwile ktore kiedys byly twoje,a teraz wypelnia je tupot malych nozek. i wszystko inne schodzi na dalszy plan.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Madzia, to czy chcesz zostać modem zależy tylko od Ciebie Jeśli podołasz - zostań jeśli nie, to trzeba wybrać nowego lub dodatkowego.

Proponuję aby opiekun działu "techniczne" był także opiekunem "warsztat"
  
 
Cytat:
2010-06-09 10:52:57, Bigelektron pisze:
[...]Kiedy jednak pojawi sie maly srajdolot to juz z lezka w oku bedziesz wspominac te wolne chwile ktore kiedys byly twoje,a teraz wypelnia je tupot malych nozek. i wszystko inne schodzi na dalszy plan.



Dobrze gada, dać mu wódki
Szczególnie kobietom zmieniają się priorytety życiowe i nawet krzywo położona łyżka na stole ma wpływ na życie i wychowanie tego małego
Na szczęście przy drugim już nie jest tak tragicznie

Kleeb, ja się nie nadaję. Nie jestem systematyczny i na różne fora zaglądam okresowo. Bywa że znikam na pół roku albo lepiej to z jednego, to z drugiego...
Pozdro.
  
 
Cytat:
nie uciekaj!! zostan!! a moderatorow przeciez moze byc wiecej niz jeden. prawda?? dzial warsztat bym pozostawil. a kogo moge zaproponowac?? perzan?? albo bigelektron. oni czesto zagladaja i maja wiedze


Kleeb jest 2 moderatorów... ja i Suchy..
Perzan odpada z przyczyn, które podał a Big jest zbyt cyniczny

Cytat:
Ach te obowiazki malzenskie,
Po slubie juz nie zajmuja tyle czasu


Mówisz o własnym doświadczeniu

Cytat:
Kiedy jednak pojawi sie maly srajdolot to juz z lezka w oku bedziesz wspominac te wolne chwile ktore kiedys byly twoje,a teraz wypelnia je tupot malych nozek. i wszystko inne schodzi na dalszy plan.


No i tak ma być mam nadzieję ze nie żałujesz poczęcia srajdolota

Cytat:
Madzia, to czy chcesz zostać modem zależy tylko od Ciebie Jeśli podołasz - zostań jeśli nie, to trzeba wybrać nowego lub dodatkowego.



Marcin zobaczę jak będzie z czasem. Jak sobie nie poradzę to wiadomo, że będziemy wybierać/dobierać moderatorów.

Cytat:
Proponuję aby opiekun działu "techniczne" był także opiekunem "warsztat"


Popieram


Cytat:
Dobrze gada, dać mu wódki
Szczególnie kobietom zmieniają się priorytety życiowe i nawet krzywo położona łyżka na stole ma wpływ na życie i wychowanie tego małego


Perzan mam jednak nadzieję, że jesteś szczęśliwy w małżeństwie

Cytat:
Na szczęście przy drugim już nie jest tak tragicznie


To masz już dwoje? Pamiętam tylko córcię Nic nie mówiłeś

Na moderatorów proponuję działu technicznego i warsztatu proponuję:
- Bigelektrona (przydomek: cyniczny)
- Marcina032 (bez przydomku)

Tylko teraz panowie proszę się nie wymigiwać
  
 
Też mogę pomóc. Tylko nie teraz. Sesja się zaczyna, więc mogę być średnio obecny
  
 
Cytat:
2010-06-10 09:05:17, madzia_83 pisze:
Na moderatorów proponuję działu technicznego i warsztatu proponuję: - Bigelektrona (przydomek: cyniczny) - Marcina032 (bez przydomku) Tylko teraz panowie proszę się nie wymigiwać



Dzięki Madziu, ale ... NIE NIE NIE!!! Nie mam czasu, chęci itp. już kiedyś, przy wyborze Suchego na moda pisałem o tym

Na nowego moderatora (niekoniecznie za kogoś) proponuję Talusa.
Na opiekuna działów tech. i warsztat - Bigelektron.

  
 
czyli byłoby 3 modów. OK nie ma sprawy. Talus jest aktywny i obecny
Natomiast nadal nie wiemy co Big na taką nominację
  
 
Cytat:
2010-06-10 09:55:17, marcin032 pisze:
Dzięki Madziu, ale ... NIE NIE NIE!!! Nie mam czasu, chęci itp.



a z przydomkiem "marcin miodek" ewentualnie "mistrz białej wanny"
  
 
Ten upal strasznie mi się udziela, bo nic nie kumam

Dlaczego akurat takie przydomki mi wybraleś?
  
 
Cytat:
2010-06-10 09:05:17, madzia_83 pisze:
Perzan mam jednak nadzieję, że jesteś szczęśliwy w małżeństwie



Jaaa ?? Nooo... tak Jak już śliwy pod okiem znikną, a guzy przestają boleć, to świat jest piękny !!

Cytat:
To masz już dwoje? Pamiętam tylko córcię Nic nie mówiłeś



A czym się tu chwalić ? Od pół roku Marcinek nie daje nam spokojnie żyć i spać
Na szczęście mamuśka, tak jak już pisałem, nie ma takiego świra jak przy pierwszej i podchodzi do tematu z dużo większym luzikiem
Pozdro.
  
 
Cytat:
2010-06-10 13:31:04, madzia_83 pisze:
czyli byłoby 3 modów. OK nie ma sprawy. Talus jest aktywny i obecny Natomiast nadal nie wiemy co Big na taką nominację


No niezbyt sie widze w takiej roli,po pierwsze niewiem co taki mod ma do roboty,po drugie wole rozwiazywac problemy czysto techniczne,po trzecie mimo ze jestem caly czas zalogowany ,to mam coraz mniej czasu aby wpadac na forum,bo aktualnie mam najazd forumowiczow na warsztacie z czego nie ukrywam jestem coraz bardziej zadowolony.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2010-06-11 07:01:42, marcin032 pisze:
Ten upal strasznie mi się udziela, bo nic nie kumam Dlaczego akurat takie przydomki mi wybraleś?



ups sorry, chyba upał mnie się dał we znaki, myślałem o marciniem
  
 
  
 
a może poszukamy moderatorów.....dwóch??...............
  
 
a co, już Ci się znudzilo???
  
 
Cytat:
2010-06-11 16:07:09, Perzan pisze:
A czym się tu chwalić ? Od pół roku Marcinek nie daje nam spokojnie żyć i spać Na szczęście mamuśka, tak jak już pisałem, nie ma takiego świra jak przy pierwszej i podchodzi do tematu z dużo większym luzikiem Pozdro.


Ooo powiedzieć mogłeś żeś się doczekał "parki"
Gratuluję mimo nieprzespanych nocy

Cytat:
No niezbyt sie widze w takiej roli,po pierwsze niewiem co taki mod ma do roboty,po drugie wole rozwiazywac problemy czysto techniczne,po trzecie mimo ze jestem caly czas zalogowany ,to mam coraz mniej czasu aby wpadac na forum,bo aktualnie mam najazd forumowiczow na warsztacie z czego nie ukrywam jestem coraz bardziej zadowolony.


Kumaty jesteś - nauczyłbyś się. Moderowanie forum to nic trudnego. Potrzebny jest ktoś kto w tematach motoryzacyjnych jest na bieżąco. Pisząc w dziale technicznym zapewne widzisz potważające się tematy - takie trzeba albo łączyć albo zamykać. Jeśli widzisz wątek w nie tym dziale co powinien to przenosisz go do prawidłowego działu. I tyle. Po otrzymaniu magicznego znaczka (M) lub (S) otworzą się przed Tobą nieznane dotąd możliwości i ukryte dla innych klubowiczów przyciski
Nie trzeba siedzieć na forum od rana do wieczora, wystarczy że raz dziennie na chwile zaglądniesz (w przerwie miedzy naprawianiem samochodu) i zrobisz porządek jeśli powstał bałaganik.

A tak w ogóle to pracujesz jeszcze w Toyocie czy działasz na własną rękę??

Pankuba też się zastanawiałam o co chodzi i pomyślałam o Marciniem Ale sprawa już wyjaśniona.

Suchy może się konkretniej wypowiesz :> czuję że zaraz się wkurzę :>
  
 
o nie, wkurzona Madzia
  
 
a tak chciałem się wymigać ale widze ze sie nie da