Grila czas zacząć - proponuję jak najszybciej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proponuje wypad nad wodę, znacie jakąś fajną miejscówkę żeby każdemu było blisko? Jest Szczodre, Długołęka ale myślę o jakiś nowym miejscu? Ustalimy szybko termin i lecimy
  
 
No to może Stradomia dla odmiany...
Ładna plaża z parkingiem nad samą wodą i w ogóle...
  
 
To i ja coś zaproponuje... w miarę w centrum dolnego śląska względem Wrocławia i Legnicy... Proponuje Mściwojów(za Jaworem)
Bardzo fajne miejsce..nad woda, jest pomost,jest trochę zieleni i lasek i zadaszenia i miejsce na grilla czy też ognisko...Naprawdę jest fajne miejsce,gorąco polecam...
  
 
Versus a co z Nysą?!
Pomysły są, ale brak ich realizacji...
  
 
Z nysą pisalem Ci na gg ale Ty tak żadko bywasz Możemy weekend w Nysie zarezerwować pod koniec sierpnia albo we wrześniu bo nie chcą wynajmować na 2 dni i to w weekend jak już to na kilka dni. Dlatego proponuję jakiegoś grila na miejscu, ewentualnie możemy wpasc do jakiegos osrodka i wyszukać parę domków na miejscu. Tak to wygląda.

[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2010-06-28 18:17:43 ]
  
 
To jedźmy na gorąco...
Na miejscu coś znajdziemy..

Co Wy na to??
  
 
ja też sie pisze i mi tam by nysa odpowiadała
  
 
Jeśli mi termin przypasuje to się deklaruje...
  
 
My reflektujemy weekend 10-11 lipiec tak jak wstępnie było mówione
  
 
kurcze, pojechal bym, ale niewiem czy fundusze dopiszą. Pomyślimy - zobaczymy.
  
 
10-11 to mam do pracy... Więc innym razem. Mam nadzieje że to nie jedyny taki wypad...
  
 
ja dalej sie upieram za slawa tam bez problemu sie jedzie i cos sie znajdzie na weekend i ceny nie najgorsze.. co wy na to ???? kolezanki ojciec jest kapitanem porciku to moge cos podpytac jak spotkam...

  
 
Sława też super... byłem już ze 3 razy.. faktycznie problem z domkami to tylko w momencie dni Sławy był, tak ogólnie zawsze coś się znalazło i to za nie duże pieniądze... Fajne miejsce... ale i tak mi termin nie bardzo leży...