Corolla Verso 2.2 D4Dczy warta tyle miedzi?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Mam do fachowców zapytanie czy to autko jest warte swojej ceny? Oto link http://otomoto.pl/toyota-corolla-verso-7-osobowy-bezwypadkowy-C13760344.html. Rzekomo bezwypadkowy itp? Czy silniki 2.2D4D to dobry wybór? Czy po numerze VIN można dowiedzie się historii auta? Toyota Motor Poland powiedziano mi że tylko samochody z Polski mają w bazie... dziwne to bardzo

Z góry dziękuje za pomoc

Quwejt
  
 
Moze nie jestem fachowcem ale te autka warte są swojej ceny jeśli naprawdę mają oryginalny przebieg i nie są bite. Napewno trzeba dbać o serwis na czas i nie powinno byc klopotów. Jeśli chodzi o silnik 2,2 to bezpieczniejszy jest 136kM te ze 177kM są już wyżyłowane tak obiło mi się o uszy i pewnie coś w tym prawdy jest. Choć ta najmocniejsza wersja potrafi zaskoczyć niejedno sportowe auto. Co do historii serwis poda ci tylko auta kupione w Polsce, te z zagranicy moga tylko podać za okres gwarancyjny i często jest tam też przebieg. Ale na badaniu też powinno wyjsć czy nie był kręcony licznik.
Najlepiej porównaj ceny takich aut z cenami za granicą i dodaj 18% akcyzy jeśli auto sprowadzone jest oferowane w cenie takiej jak na zachodzie przed akcyzą tzn że ktoś musiał go kupić felernego.