4.07.2010 Grill Klubowy - Szczodre 15:00

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Zapraszam
  
 
Obgadamy sprawy wyjazdu klubowego, pomarudzimy o wyborach , zjemy kiełbaski i napijemy się piwka bezalkoholowego
  
 
jajeszcze nie wiem zobacze czy jutro nie pojade do niemiec jak nie pojade to sie pokaze
  
 
a w którym miejscu on dokładnie będzie???? tak koło tego stawu w szczodrym??? i co trzeba ze sobą zabrać
  
 
Koło stawu, grill węgiel i rozpalka i plastiki są więc jakiś prowiant kto co lubi we własnym zakresie na ruszt
  
 
Proponuję ustawkę jak zawsze pod Selgrosem / Mc Donald godz: 14:45 żeby razem wjechać potem na miejsce.
  
 
Ok.. wpadniemy
  
 
no ja jutro mam wyprawę: Leszno - Lubin, ale na powrocie jak się uda to podjadę. Rano startuję wiec do 15 powinienem się wyrobić
  
 
Cytat:
2010-07-03 19:16:36, DaveOca pisze:
no ja jutro mam wyprawę: Leszno - Lubin, ale na powrocie jak się uda to podjadę. Rano startuję wiec do 15 powinienem się wyrobić



Bzykiem lecisz??
  
 
Kilka foteczek:












Więcej foteczek

Wszystkim chętnym, którzy znaleźli chwilkę czasu dzięki za przybycie, było miło
  
 
NO całkiem miło. Szkoda że nie było więcej osób, no ale i tak ekipa była liczna
Do następnego razu koledzy i koleżanki
  
 
Widać frekwencja dopisała... szkoda że Ja nie mogłem... Widzę że dosyć fajne miejsce na grilla... Może następnym razem się uda... Pozdro
  
 
No to to kiedy następny grill?? ale to już większa frekwencja klubowiczy musi być pozdro no i dzieki Versus za kiełbaskę )


[ wiadomość edytowana przez: Cichy20 dnia 2010-07-04 23:50:30 ]
  
 
Kiedy chcecie Jeszcze przydałoby się muzę załatwić Myślimy nad noclegiem, jakieś piwko, przy okazji 9 urodzinki sqadu, nocleg planowany jest na wrzesień w Nysie, chyba że jakiś termin w wakacje wskoczy jeżeli uda się wyrwać jakieś domki na weekend bo w sezonie jest to dość trudne.