My new car :) White Mustang ;) Car off the year 89r LADA WAZ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco




















[IMG=http://img249.imageshack.us/img249/2315/p1015518.jpg][/IMG]



POZDROWIENIA Z ŁOMŻY
  
 
pikny dopilnuj tylko żeby sie nie popsuł i zarościał
  
 
jest piękna... it's beautiful
  
 
Chłopaki i dziewczyny ale muszę Was zmartwić ZERO TUNINGU ! nie będzie !!! To ma być tradycyjny socjalistyczny klasyk na pewno nie będzie w niej gazu ( chodź mój portfel pomalutku juz cierpi) ale zero nakładek na zderzaki i itp żadnych końcówek na rurę i wiesjkich naklejek! na pewo to co bede chcial w niej zmienic to zalozyc białe alufelgi i odnowic bagaznik czyli pomalowac i jakas porządna wykładzina aaa i jeszcze pokorwce -moze skuszę sie na beżową eko-skórkę - pozdrawiam
  
 
Cytat:
2010-07-23 10:34:44, adamgardocki pisze:
ZERO TUNINGU ! nie będzie !!! To ma być tradycyjny socjalistyczny klasyk na pewno nie będzie w niej gazu ( chodź mój portfel pomalutku juz cierpi) ale zero nakładek na zderzaki i itp żadnych końcówek na rurę i wiesjkich naklejek!
..."na pewo to co bede chcial w niej zmienic to zalozyc białe alufelgi i odnowic bagaznik czyli pomalowac i jakas porządna wykładzina aaa i jeszcze pokorwce -moze skuszę sie na beżową eko-skórkę"...


przecieś to jest TUNING !! żeby nie mówic ......... tuning
  
 
Widze że Łomża rośnie w siłę. Dbaj o nią bo jest naprawdę piękna. Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś na ulicy.
Pozdrawiam
  
 
piękna
a co do tuningu, Twoja wola, klasyk też sam w sobie ma to coś !
  
 
Nie rób nic - dbaj o to co masz. Pokrowce, eko skóra - Boże uchowaj!!!!
  
 
White Mustang widziany w niedzielę na parkingu jednego z łomżyńskich supermarketów. W realu wygląda jeszcze śliczniej niź na fotkach. A te chromy poprostu cudo.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2010-07-27 22:02:16, driver158 pisze:
White Mustang widziany w niedzielę na parkingu jednego z łomżyńskich supermarketów. W realu wygląda jeszcze śliczniej niź na fotkach. A te chromy poprostu cudo. Pozdrawiam



Pewnie chodzi ci o LIDL-a. Bo tam też raz Astrę obok Łady Adama parkowałem.

i54.tinypic.com/vzh2k2.jpg



A te dwa zdjęcia cyknąłem trochę wcześniej, w sumie to przypadkiem, na wiosnę lub w lecie. Stała fajna Łada więc trzeba było okazję uwiecznić.

Mamy taki plan z Wojtkiem ( driver158 ) - ruszyć ze spotami w Łomży. Ale to dopiero na wiosnę gdy kupię znowu Ładę.

Pzdr.
  
 
Prawie tak ładna jak moja . Zmień lusterka na oryginalne.
  
 
Fajna 2107 prawie jak moja ;] Znam ją z nk Pozdro !
  
 
Fajna bo biała-modny kolor Plany na plus, niech się sprawuje Pozdrawiam
  
 
DO SPRZEDANIA!!! Wszelkie zapytania na gardocki@o2.pl !!!
  
 
Sprzedana przez Adama, chwilowo zaginiona i... odnaleziona !

Powędrowała z Łomży przez Podlasie do, jak mniemam, Wielkopolski.







... i z tego widzę trafiła w dobre ręce.

Dalsze losy naszej byłej łomżynianki tutaj:

>> KLIK <<
  
 
Na to ma czas, a wkleić fotki felg nie ma.

Miałem ją kupić. Ale ciągle chłopak z ceną wąchał się. Kosztowała w ciągu dnia różnie, ale potrafiła być nagle tańsza o 500zl.