Zwykła Cari Xli

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Az sie boję wklejać fotki, bo wasze autka wyglądają świetnie ...
Carina w ubogim wyposazeniu,bo tylko abs,centralny i wspomaganie.Alu 14 cali ze standardowymi oponami,bo bardziej zalezy mi na trwalosci zawieszenia niz na jakims super wygladze. Radio Clarion z usb,glosniki pioneer w drzwiach + soprany,a w bagazniku malutka(20cm) tuba aktywna. Zalozylem LPG Stag 4 z listwa Valtek i reduktorem kme silver.W porownaniu z poprzednim autem,to przepasc... Juz wiem,czemu wiele osob bardzo chwali japonskie dziela motoryzacyjne.Dodam tylko,ze uwielbiam to autko i ciesze sie za kazdym razem,gdy wybieram sie na jakas przejazdzke
A to kilka (moim zdaniem) ciekawszych fotek:







[ wiadomość edytowana przez: jadzka1233 dnia 2010-08-18 08:56:56 ]
  
 
Super foty, fajne ujęcia, rzeczywiście niektóre zasługują na kącik

A Cari jak Cari samochód legenda
wygląda na zadbaną, ładnie się prezentuje, aluski świetnie pasują
nie widać ognisk korozji.


zrób jeszcze jakieś zdjęcia środka
  
 
Fajna jest, mi się podoba Ponadczasowa linia nadwozia, piękny kolor, aluski niczego sobie, widać że zadbana Przeboleję fakt, ze to sedan Cariny mają swój urok
Ostatnie zdjęcie najbardziej przypadło mi do gustu
  
 
Fajne autko widać że chuchane i do tego SEDAN ))))
Koniec produkcji, polata jeszcze długie lata.
  
 
Dzieki za cieple i mile slowa Przyznam sie, ze dbam o nia bardzo... Korozji nie widac, bo po zimie pokazala sie na dole drzwi i progu, wiec od razu poszla do lakiernika na usuniecie Fotki staram sie robic jak trafi sie fajne miejsce lub jakas mozliwosc. Dobrze, ze Wam sie podobaja, bo zastanawialem sie, czy wklejac...
  
 
Dorzucę zdjęcia nowego wnętrza





  
 
ee fajniusie
  
 
Francja-elegancja Bardzo ładnie
  
 
Myślę jeszcze nad skórzaną kierą...