Wyjazd klubowy do Boszkowa - 11-12 września

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


SOBOTA 11.09.2010 czyli najbliższa sobota

godz: 11:00 TRZEBNICA, Parking Biedronka , ul. Prusicka



link: google maps



Dolnośląski Klub Tuningowy SQAD zaprasza klubowiczy oraz przyjaciół na wspólny wyjazd integracyjny nad jezioro w Boszkowie!

W planach między innymi wspólne zwiedzanie, wieczorne grilowanko, 9 urodziny klubu, konkursy oraz inne atrakcje.

Wyjazd obejmuje nocleg, stąd prosimy o rezerwację miejsc najpóźniej do dnia 1 września 2010. W tym celu należy wypełnić formularz rezerwacji dostępny tutaj

Koszt noclegu dla klubowiczy i osób towarzyszących wynosi 30zł za osobę.
Zaliczkę w wysokości 10zł należy przelać na konto klubowe do dnia 1 września, w tytule należy podać: zaliczka Boszkowo, nick klubowy. Wielokrotność tej sumy oznacza liczbę osób towarzyszących czyli 1 osoba = zaliczka 10zł, 2 osoby = zaliczka 20zł itd. Rezerwacji dokonuje klubowicz DKT wpisując na listę liczbę osób.

W przypadku braku wpłaty istnieje możliwość skorzystania na miejscu z wolnych miejsc lub w przypadku ich braku - znalezienia w Boszkowie kwaterunku w sąsiednich ośrodkach.

Pod uwagę brana jest kolejność zapisów, dalsze miejsca mogą ale nie muszą skutkować noclegiem w wyższej kwocie. 

Postanowiliśmy nie robić składek, stąd prosimy o zabranie własnego prowiantu na grila, przekąsek na zimno i na gorąco, napoi mniej lub bardziej wyskokowych, czyli to co kto lubi Sugerowane większe porcje - zmiana klimatu wspomaga apetyt Ubiór dowolny, aczkolwiek polecamy zabrać również koszulkę klubową do wspólnych zdjęć.


Wstępny plan na weekend wyjazdowy:
Sobota 11 września
Wspólny przejazd w kierunku Boszkowa (godzina i miejsce - patrz na forum)
12:00 Przyjazd do Boszkowa, prezentacja aut
12:00 - 14:00 Przywitanie i zakwaterowanie, wspólny lunch typu fast food lub grill nr 1
14:00 - 16:00 czas wolny, zwiedzanie, korzystanie z miejscowych atrakcji
16:00 - Rozpoczęcie grillowania nr 2

Niedziela 12 września
10:00 śniadanie
12:00 Zwolnienie pokoi
Powrót w godzinach popołudniowych (do ustalenia).


Przydatne linki:

Informacja na stronie



Do zobaczenia !





[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2010-09-12 20:22:23 ]
  
 
Informacje będę podawał na bieżąco, zapraszam do wypełnienia formularza, sorki, że tak późno info się pojawiło ale długo szukaliśmy miejsc jakiś w miarę. Co do punktu wyjazdu, piszcie na forum.

[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2010-08-29 23:26:34 ]
  
 
W sobotę o której godz byłby wyjazd jakby coś??
  
 
Godzina wyjazdu do uzgodnienia, jutro rezerwuję nocleg więc będzie wiadomo o której godzinie zaczyna się doba hotelowa.
  
 
Doba hotelowa od 14-12 ale wydaje mi się, że ze względu na fakt, że jest po sezonie nie będzie jakoś ściśle przestrzegana. Jak z punktem wyjazdowym? Może bazę startową zrobimy w trzebnicy? Może wywołamy się na kanale 22 jak ktos bedzie mial cb?


[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2010-09-02 19:50:30 ]
  
 
myślę że Prusice na stacji Petrochemia po lewej stronie...

Albo Trzebnica parking Biedronka...
Tylko że Wrocławiaki muszą zjechać z obwodnicy za Trzebnicą i przejechać jakiejś 1km i po lewej stronie jest Dronka...

pozdrawiam
  
 
Umówmy się w Trzebnicy.
Po co Wrocław ma jechać do Oleśnicy i odwrotnie?!?!
  
 
Tak spytam kto będzie bo dostałem op... że nie chce jechać, ale ja już zakończyłem sezon bo w tym roku zrobiłem prawie 2500km po polskich imprezach a że sqad śpi i nikomu się nic nie chce to nie moja wina.

Spytam kto jedzie bo może na sobotę przyjadę ale trochę szkoda kasy i nie wiem jak wyjdzie z remontami w domu.
  
 
Na tą chwilę zapisanych jest 16 osób.

Więc nie świruj Killer, tylko pakuj manatki, tankuj Mustanga i w drogę...
  
 
Tak jak Prezo mówi, na dzień dzisiejszy 16 osób, ale podejrzewam, że można przedzwonić wcześniej 2 dni przed wyjazdem i zapytać czy może są wolne jakieś jeszcze miejsca dla ewentualnych spóźnialskich :d

Dla ciekawskich, można sobie pooglądać pokoiki, nie pytajcie mnie które nasze bo nie wiem, na miejscu się okaże

ośrodek sqadu
  
 
Możliwe, że na obiadek też zrobimy grila wiec będą dwa , tam chyba jest sklep ale nie wiem jak jest po sezonie wiec lepiej może zaopatrzyć przed wyjazdem. Dobrym pomysłem też będą jakieś sałatki lub coś takiego, ja już namawaam Lilę na jakąś. Dlatego według uznania - każdy może coś po trochu zrobić ale nie przesadzajcie bo my tylko na jedną dobę jedziemy

Jak z godziną wyjazdu, wstępnie zbiórka 11:00 w Trzebnicy? Ja nie znam tego miasta więc proszę o wytyczne aby blisko było z Wrocka, Legnicy i Oleśnicy
  
 
11:00 jak najbardziej pasuje.

Parking Biedronki w T-nicy pasuje wszystkim??!!
  
 
Taaaaaak. A gdzie to?

W takim razie, spotykamy się w następujących okolicznościach:

SOBOTA 11.09.2010 czyli najbliższa sobota

godz: 11:00 TRZEBNICA, Parking Biedronka , ul. Prusicka



link: google maps
  
 
Zapowiada się dobrze...

  
 
Ja wraz ze znajomymi postaram się dotrzeć samodzielnie... Mamy Nawigacje... Jak zawiedzie to będziemy pytać... Koniec języka za przewodnika,więc spotkamy się na miejscu jakoś... W razie wu Mam telefon do Versusa
  
 
Dzięki wszystkim za przybycie było naprawdę elegancko
Oto kilka foteczek z wystrzałowej imprezki




















  
 
Grazie, fajnie było
  
 
Było wesoło... Oby więcej takich wypadów...