Decyzja Komisji Rewizyjnej w sprawie prośby yezXR3i

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Wniosek kolegi yezXR3i decyzją Komisji Rewizyjnej zostaje odrzucony i na chwilę obecną zostaje potrzymana decyzja Zarządu FEFK o nieprzyjmowaniu w poczet członków Stowarzyszenia ww. sympatyka.

Komisja Rewizyjna wnosi o ponowne rozpatrzenie sprawy przez Zarząd na początku 2011 r.



Uzasadnienie:

Cała sprawa została zbadana przez 1 członka Komisji Rewizyjnej – Ewelcię. Na podjęcie decyzji KR miała czas 30 dni. Do dnia dzisiejszego brak był kontaktu z pozostałymi osobami wchodzących w skład Komisji. Dlatego też proszę zarząd o wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do kolegi _unnamed oraz slawcek za brak zaangażowania w życie klubu i niedopełnianie swoich obowiązków.

Była to dla mnie trudna decyzja ze względu na sympatię do kolegi yezXR3i, jak i członków Zarządu. Sprawę musiałam jednak potraktować obiektywnie.

Zarząd podjął „nieformalna decyzję” o nieprzyjęciu kolegi yezXR3i w poczet członków. Głosowanie odbyło się poprzez drogę elektroniczną. Stosunek głosów Zarządu był 2:1 ( 2 na NIE). Dlatego też by rozwiać wszelkie wątpliwości czy była to decyzja 1 osoby czy też całego zarządu potwierdzam prawidłowość przebiegu głosowania.

Każdy uczestnik forum powinien przestrzegać postanowień Statutu, uchwał Zarządu, regulaminów forum, jak również postępować zgodnie z zasadami koleżeństwa w stosunku do innych i nie naruszać zasad organizacji Klubu. Każdy popełnia błędy, nie zawsze potrafi się do nich przyznać, często za swoje czyny musi ponieść konsekwencje. Istnieją poważne powody Zarządu by na chwilę obecną odmówić przynależności do klubu. Zgadzam się z tym, że aby zostać driverem trzeba aktywnie się zaangażować w życie na forum i udowodnić że zależy nam na klubie. Kolego Yez nie dostałeś szansy wstąpienia w poczet członków tylko dlatego, że swoim postępowaniem mocno naruszyłeś zasady panujące na forum. Zarząd musi na nowo Ci zaufać. Przykro mi – kredyt zaufania został wyczerpany i na nowo pracujesz na odbudowanie pozytywnego wizerunku Twojej osoby. Nie chcę Cię urazić, ale jest faktem, że stałeś się mocno zapamiętany na forum od strony negatywnej. Od jakiegoś czasu dostrzegam zmianę i poprawę na lepsze, i dlatego by nie zaostrzać sprawy, daję Zarządowi czas na obserwację Twojej osoby, a Tobie szansę na zapracowanie na poprawę wizerunku i chęć zaangażowania się w życie Klubu. Skoro jest to składka na 2011 rok to myślę że nie będzie krzywdzące dla Ciebie to że do końca 2010 roku nie masz możliwości ubiegania się o statut drivera. Po nowym roku wystąp na nowo z wnioskiem do zarządu o przyjęcie, może zmienią zdanie, zawsze warto spróbować, skoro tak bardzo chcesz zostać driverem. Zapraszam Cię również na jakiś zlot ogólnopolski, byś mógł pokazać się z innej strony, bo zza klawiatury jesteś zupełnie inną osobą.