E12 rozrusznik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam problem jest tego typu corolla e12 1.6 2002 po jeździe rozgrzaniu się silnika i zgaszeniu go a następnie po próbie ponownego odpalenia sprawia problem tego typu a mianowicie jakby rozrusznik się blokował odpala bez problemu ale właśnie z tym jakby blokowanie w ostatniej fazie odpalania. Na zimnym silniku takiego objawu niema
  
 
Co sie blokuje slychac ze silnik ciagnie rozrusznik czy co????


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2010-12-19 22:52:20 ]
  
 
Podejrzewam że mogę mieć coś podobnego, chociaż kolega robertja22 dziwnie opisał swoją bolączkę

Mam Corolle D4D z 2003 e12, u mnie od jakiegoś czasu zimny samochód odpala normalnie, ale jak jest rozgrzany, wyłączę silni i zapalam ponownie to rozruch po pierwsze jest bardzo, nieprzyjemnie głośny a po drugie samochód jakby przy tym wręcz podskakiwał w takie wibracje wpada

Wiem, to też dziwny opis ale nie jest to fajne. Przegląd poważny chciałbym zrobić dopiero na wiosnę, mam nadzieje że to się nie pogorszy.
  
 
Cytat:
2010-12-20 13:45:02, leguan pisze:
Podejrzewam że mogę mieć coś podobnego, chociaż kolega robertja22 dziwnie opisał swoją bolączkę Mam Corolle D4D z 2003 e12, u mnie od jakiegoś czasu zimny samochód odpala normalnie, ale jak jest rozgrzany, wyłączę silni i zapalam ponownie to rozruch po pierwsze jest bardzo, nieprzyjemnie głośny a po drugie samochód jakby przy tym wręcz podskakiwał w takie wibracje wpada Wiem, to też dziwny opis ale nie jest to fajne. Przegląd poważny chciałbym zrobić dopiero na wiosnę, mam nadzieje że to się nie pogorszy.


To typowa usterka ,rozrusznik do naprawy-tulejki i bendix

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer