NIVA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Jestem zainteresowany zakupem Nivy. Nie jestem w tym temacie jeszcze obeznany co do samego samochodu tej marki.
Obecnie mam juz pojazd 4x4.
Moje pytanie dotyczyło by jaką wersje najlepiej kupić i z jakim slilnikiem, niech się wypowiedza ci co to użytkowuja obecnie.
Następnie co najczęsciej leci i trzeba sobie przy tym pogrzebać, czy części sa drogie i czy da się zamienniki jakieś zastosować od innych.
Nie wiem czy to prawda, że podpasują części od Fiata i Poloneza, tak słyszałem, ale nie wierze w to za pardzo.
Prosiłbym ogólnie o informacje na temat tego pojazdu.
  
 
witaj
nivka to fajny wozik najlepiej jakbys sobie zakupil dizelka ale są troche drogie ja mam 17i w gaze i w zeszlym roku niemialem zadnuch problemuw z odpalaniem nawet w najwiekszy mroz , najczesciej sie wymienia lozyska i kzyzaki na wale ale są tanie niwka jest lekka i kruciutka wiec w terenie niejednego mojego kolege zaskoczyla, tylko musisz poszukac wmiare sprawnego modelu zeby zaduzo nieremontowac
  
 
A możesz mi powiedzieć na co zwracać uwagę oglądając Ładę Nive.
  
 
przedewszystkim zwruc dobrze uwage na podwozie czy niema za duzo dziur czy rdzy i czy jest dobze zabezpieczone potem silnik i uklad napedowy czy cos niewali czy stuka i czy kierownica wmiare lekko chodzi, tak samo jak bys kupowal poloneza, pzy zakupie koniecznie jedz w teren i sprawdz napedy i blokady i niebuj sie ze cos sie popsuje to autko naprawde duzo wytzymuje.