Zrobilem Słupek na 3 wskazniki + malowanie wnetrza :).

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam was przyszla zima a wraz z nia nudy tak wiec postanowilem sobie zamontowac slupek na 3 wskazniki plus pomalowac elementy wnetrza jak narazie zmontowalem sam slupek trzeba poczekac az wyschnie zywica i jutro szpachlowanki






jutro dodam dalsze postepy no i elementy wnetrza mam nadzieje ze wyjdzie mi to calkiem dobrze


[ wiadomość edytowana przez: gebels20 dnia 2010-12-17 17:20:56 ]
  
 
No, no, nie wiedziałem, że mamy w klubie takiego dobrego specjalistę w tym temacie Wygląda profesjonalnie czekam na efekt końcowy
  
 
Dobra robota
  
 
Tutaj sie posluzylem akurat fragmentem gotowego slupka od seata leona ale mam calkiem inny patent na zrobienie z orginalnego slupka i bardzo ladny wyglad tyle ze nie mam czasu an zabawe bo wyjezdzam i musialem pojsc na latwizne: P
  
 





obydwa beda pomalowane na kolor karoseri niebieski tak jak i elementy wnetrza do tego na nowy rok dojdzie zabudowa bagaznika posiadam taka



a chce przerobic na taka zeby wsadzic panle 7" 10" cal

potem lcd w poduszce powietrznej




i na wiosne zmiana coloru



wnetrze pozostaje niebieskie bo moim sdaniem pomarancz z niebieskim ladnie wyglada


i oczywiscie zmiana body kit bo moj zderzak wycierpial juz swoje na olesnickich drogach

http://moto.allegro.pl/audi-a3-8l-1996-2003-96-03-zestaw-spoilerow-i1373413981.html

[ wiadomość edytowana przez: gebels20 dnia 2010-12-19 16:42:57 ]
  
 
Dla mnie bomba i cholernie podoba mi się ten kolor. Będzie git!
  
 
Witam dodaje fotki finiszu slupki zrobione pomalowane jest lepiej niz myslalem fotki slabej jakosci bo robione telefonem ale trzeba to wybaczyc mi






  
 
cool bardzo fajny efekt