Oferta pracy: Portal OPELKLUB.PL

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Szukam osoby, która ( nie za darmo ) zajmie się budową portalu opelklub.pl.

Jako silnik wstępnie wybrałem ocPortal
( http://www.opelklub.pl/portal/), ale nie upieram się. Strona powinna zawierać szereg informacji związanych z marką Opel oraz z Naszą społecznością.

To ma być klasyczny portal.

Chętnych proszę o kontakt telefoniczny

Maciej Różalski
608375222
  
 
Portal OKP już jest widoczny. ( szkic ).

Proszę o opinie. Czekam tez na zgłoszenia osób, które chciały by pomóc w tworzeniu strony OKP.

  
 
Portal OKP już jest widoczny. ( szkic ).

Proszę o opinie. Czekam tez na zgłoszenia osób, które chciały by pomóc w tworzeniu strony OKP.

  
 
mnie się podoba ale nie jestem w stanie pomóc gdyż zupełnie się na tym nie znam
  
 
Oby "nowy" portal nie skończył jak poprzedni "nowy" na joomli.
  
 
Puki nie ma zaangażowania ludzi puki nie będzie sukcesu - niestety też się nei znam na grafice i prowadzeniu portali.... Ale jestem dobrej myśli podpytam....
  
 
Portal wystartuje. O grafikę nie martwię się. Będę szukał osób do zajmowania się poszczególnymi działami.

Portal jest ściśle związany z OKP, ale jest to zupełnie inny projekt.
We wrześniu chciałbym, aby wszystko było skończone.


Bedzie dział SENATOR i związany z nim dział forum.
  
 
Maciek, napisz w wolnej chwili na maila co jest ew. do zrobenia/pomocy/ogarnięcia. Może będę się na czymś znał/będę w czymś pomocny.
  
 
Co więcej każdy klub lub miłośnik marki Opel będzie mógł w ramach portalu zarządzać działem.
Można to nazwać darmowym hostingiem.

  
 
No zaczyna to ciekawie wygladac ... nawet bardzo ciekawie.
  
 
Ja się mogę zająć innymi rzeczami, jak ulotki, baner itp - od projektu do druku, więc maćku jak by było coś potrzebne z tego typu rzeczy to wal śmiało
  
 
Jeżeli potrzebna jest pomoc to ja chętnie zajme się jakimś działem jako moderator ... czy coś takiego. Napewno nie nadaje sie do prowadzenia działu technicznego bo sie na tym nie znam ... ale reszta jak najbardziej.
  
 
Widzę, że prace chyba stanęły ... ?
  
 
Wręcz umarły ...
  
 
Czasem z sentymentu zaglądam tu ale powiedzieć muszę że nie tylko prace umarły ale i cały Klub wraz z forum
  
 
Vincent - zaczynamy od Nowa!!

https://www.facebook.com/groups/opelklubpolska/

Kiedyś aktywowałeś swój region. Liczę na Ciebie!!!
  
 
Genialnie, ale co z osobami, które na szczęście nie używają Ryjbuka? Banicja? ...
  
 
Nadal Forum. FB to drugie medium.
  
 
mam nadzieje że reaktywacja wypali
służę swoją pomocą w kwestii kontaktu z ASO
  
 
Zaczynam budować stronę www OKP.
Chętni do pomocy mile widziani.