Rozpoczęcie sezonu na lotnisku w Krzywej 27.03.2011

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Tak jak na plakacie...
Oczywiście się wybieram...
  
 
Panie i panowie to już jutro, Gdzie się umawiamy na wspólny wyjazd?
  
 
Witam chętnie bym też pojechał ale niestety jutro w delegację muszę jechać .
  
 
Impreza była MEGA... około 2000 aut , po 1000 numerów wjazdowych brakło... około 6 tysięcy ludu w parę godzin. Muza, catering, 1/4,car audio, grill... Dużo pięknych Pań i pięknych samochodów isporo dobrej zabawy... było też kilka wad, ale o tym lepiej nie mówić bo chowały się w tle...

Ps: Był godny rywal w końcu dla kolegi z Corsy..
Zielona Corsa z turbo coś koło 300 lub ponad 300 km... Nie było na nią kozaka na zlocie...
  
 
Hej.szkoda ze nie zrobilem swojej corsy ale prace ida do przodu.
co do zielonej corsy to znam ja.Poprzednim wlascicielem byl moj kolezka z ktorym startowalismy na zawodach nocnych we Wrcku

  
 
corsa

Była jeszcze jedna corsa, już sam nie wiem do końca o którą chodziło... obie ostro wymiatały
  
 
No właśnie kolejny rok i nikt nie jedzie, czy naprawde z nikim nie można sie umowic na wspolny wyjazd? Chyba po to jestesmy zeby gdzies pojechac
  
 
Ile jest takich imprez blisko? Jedna moze dwie w ciągu roku, jak na nie nie pojedziemy to nigdzie nie pojedziemy i znowu bedzie koniec lata i zima a latka lecą
  
 
Ja jestem za imprezami, ale takimi jak w Boszkowie
Spokojnie, cicho, kameralnie

Może zorganizujemy jakiś wypad nad jezioro? Może być po raz kolejn Boszkowo...
  
 
Witam
Temat wspolnego pokazywania sie na roznych imprezach juz dawno mialem poruszyc.W tamtym roku to tylko na Krzywej byl Michal Vers i ja.To troche malo jak na tylu klubowiczow.
Chyba nie po to robimy swoje auta zeby jezdzily tylko na naszych polskich drogach ale chyba tez po to zeby sie pokazywac.
Wyjazd do Boszkowa to jest dla niektorych wielkie szol?
Tuning to spoty na zlotach ,imprezach pokzmy sie swiatu a nie tylko cicho i kameralnie.To co kocha sie w rajdach i tuningu-Szybkie samochody ,piekne kobiety i duzo kibicow badz ogladajacych.Nie wspomne juz o adrenalinie.To tak ode mnie.
  
 
ja mam spóźniony start w tym roku...

Vers...wiem że do mnie pijesz
  
 
Kolega Łysy-76 dobrze prawi...
Tak nawiasem mówiąc to w zeszłym roku też byłem na Krzywej,byłem się nawet przywitać, głównie siedziałem z klubem z legnicy (organizatorzy) do którego także należę.

Co raz lepiej układają się wspólne relacje między innymi klubami...
mam tu na myśli różnego typu zaproszenia,info czy też integracje...

Klub z legnicy miał już przyjemnosc gościć 2 krotnie w jeleniej górze (street roulette(tego roczni organizatorzy rozpoczęcia sezonu),kilkukrotnie w Krzywej(street team Bolesławiec)i raz w Wałbrzychu (WTR-organizatorzy nocnych manewrów)

Na każdym z takich spotkań panuje wyśmienita atmosfera,pomimo że mało kto się tam zna osobiście... z czasem poznajemy się po nikach na koszulkach lub po maszynach jakie mamy w posiadaniu...

W DKT już chwile jestem...
Byłem na zlocie w Nysie,Uczestniczyłem w akcji mikołajkowej,Byłem na rozpoczęciu sezonu w krzywej w 2010 i teraz...No i rzecz jasna byłem także w Boszkowie,
Ogólnie jest co wspominać... fajne towarzystwo ,atmosfera...


zawsze każdy znajdzie coś dla siebie...Grill,1/4,car-audio czy też palenie gumy na takich zjazdach nie brakuje fanatyków tych tematów... można wymieniać się doświadczeniami,sprawdzić swoje umiejętności, osiągi auta lub po prostu się świetnie bawić...

Oby więcej tego typu akcji ,spotkań i to nie tylko w okolicach Wrocławia czy też Oleśnicy...


[ wiadomość edytowana przez: S_T_E_F_F dnia 2011-03-30 16:39:10 ]
  
 
Bardzo przepraszam kolege bo zapomnialem o nim.To prawdwa byles tez w Krzywej 2010 bo witalismy sie.Jeszcze raz sorrki.
Co do spotkan.
Dalej jestem zdania ze jesli ktos bawi sie w tuning i nalezy do teamu tuningowego to chyba zalezy mu na pokazaniu swoje fury ,jakis wyscigach i wspolnych rozmow z innymi .Takie spoty maja sens aby nawiazac nowe kontakty i zdobyc troche nowej wiedzy.Ja sam siedze w rajdach i w tuningu juz 8 lat i wiem ja duzo daja kontakty na takich imprezach.Tam sa wplywowi ludzie ktorzy tez siedza w takich kontatach i maja ogromna wiedze na rozne tematy.
  
 
Cytat:
2011-03-30 12:14:56, SVERAdesign pisze:
ja mam spóźniony start w tym roku... Vers...wiem że do mnie pijesz



No właśnie nie do Ciebie, tylko do wszystkich. Nie chodzi o jedną czy dwie osoby tylko o cały klub. Każdy oczywiście może to odnieść do siebie. Jeżeli sami nie chcemy uczestniczyć pojedźmy aby dopingować uczestnictwo kolegów lub choćby po to żeby promować markę. Dzięki temu jeden z wielu weekendów może być inny niż wszystkie pozostałe w ciągu roku. Niech ten cały rok będzie inny od wszystkich.

Wyjazdy do Boszkowa, lub w podobne miejsca jak najbardziej jestem za. Ale pamiętam, że też nie było za dużej frekwencji. Ustalmy jakieś wyjazdy, jeżeli problemem są kilometry zróbmy coś bliżej.
  
 
Kto z Klubowiczow byl na rajdzie Swidnickim w ten wekend?
  
 
Ja byłem w niedzielę w Jodłowniku.. Bardzo nieszczęśliwy odcinek specjalny... W sobotę nie dałem rady.. Ale jestem zawsze..
  
 
To moj kolega zginal
Gina zawodnicy w rajdach a i tak dalek ciagna nas te rajdy aby pojechac i wystartowac.
Ja bylem w sobote i niedziele.