ZASADY obowiązujące na forum PG

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Forum "Po Godzinach" jest forum publicznym i służy do dyskutowania na każdy temat, jednak nawet na tak "ogólnym" forum obowiązują zasady oraz Netykieta.

1
Zanim zadasz pytanie na forum upewnij się (najlepiej przez "wyszukiwarkę") czy wątek o podobnej tematyce nie został już poruszony, jeżeli taki lub podobny tematycznie post już istnieje to opisz swój problem w nim a zostanie on automatycznie przeniesiony na początek forum jako jeden z pierwszych tematów.


2
Na forum nie zadajemy pytań technicznych - np. padły mi hamulce, przecieka nagrzewnica, silnik stracił moc lub nie chce zapalić. To nie jest forum techniczne. Zapraszam do for tematycznych: podgląd wszystkich for


3
Zabrania się spamowania, umieszczania treści wulgarnych oraz linków do tematów na innych stronach, które informują o postach nt. "śmierci, nowotworów, gier liczbowych", itp. itd.


4
Zabrania się używania przekleństw na tym forum, skracania wulgaryzmów np. "piedole". Posty z takimi wyrażeniami będą kasowane, a w skrajnych przypadkach całe wątki usuwane z forum ; *** jeśli przekleństwo jest naprawdę kluczowym jego wyrazem, to wyjątkowo dopuszcza się zostawienie go w całości.


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-01-15 23:46:48 ]