Zlot tuningowy 28-29.05.2011 k. Wieruszowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W ostatni weekend maja w dniach 28 i 29 maj 2011 odbędzie się impreza tuningowa koło Wieruszowa w miejscowości Mieleszynek. Spotkanie będzie miało charakter piknikowy, grill, ale również wiele innych atrakcji: pokazy samochodów tuningowych, zabytkowych, wystawcy z Polski. Patronat medialny: Radio Eska




[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2011-05-12 21:33:39 ]
  
 
Hej.
Ja moge jechac w sobote z rana .czy ktos by jechal ze mna?
  
 
My 30 i 31 jedziemy we dwójkę z Lilą nad jezioro slawskie ale tez myslalem zeby pojechac rano w sobote. Fajnie jakby zebrała się ekipa to byśmy na zlot pojechali

[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2011-05-19 21:23:33 ]
  
 
Vers wiesz jak jest.Wszyscy zajmuja sie tuningiem a nikt nie pojedzie.Mysle ze moj czas w tym klubie dobiega konca.Wole sam jezdzic na spoty i tuningowiska niz liczyc na innych.Tu nie ma fanow tuningu na tym forum.
Dalej oszukujcie samych siebie ze zajmujecie sie tuningiem.
W tym roku jade do Czech i mysle ze tam spotkam bratnie dusze.
  
 
witam, ja byłem tam w tamtym roku i stwierdzam ze była lipa, mało miejsca i cała impreza odbyła sie na trawie, brak nawet metra asfaltu to bardziej na piknik wyglądało za który było trzeba zapłacić... no i dojazd też kijowy

To kto by jechał?? bo jak coś to może też bym pojechał, mi najbardziej pasuje Niedziela.
  
 
Hej,
Ja dalej potrzymuje ze moge jechac w sobote z rana.Jak ktos chce jechac to niech da wczesnej znac.
  
 
a jakie koszty ile kosztuje bilet wstępu na ta imprezę??. i czy ktoś bierze grilla
  
 
Czesc
Głlówne konkursy na najładniejsze auto zlotu sa w sobotę.
Wjazd jest płatny 20zł od osoby, w tym jest smycz, naklejka na auto i inne koszta organizacyjne.
Wpłata zobowiązuje do brania udziału w konkursach także dla pasazerów
Dojazd do miejsca drogami lokalnymi jest super, w tamtym roku była kładzona nowa nawierzchnia.
Na sam teren zlotu prowadzi 100m droga nieutwardzona, ale nie było w poprzednich latach wiekszych problemów.
Serdecznie zapraszamy
  
 
Ja bym się wybrał ale mój samochód jeszcze się nie nadaje na zloty... Chyba że zostawię pod bramą
  
 
To dawaj GOK im wiecej tym lepiej
  
 
Ja raczej pojadę Możemy się wszyscy spotkać gdzieś we Wrocku i dalej pojedziemy razem... Ustalcie tylko miejsce a ja się dostosuję
  
 
DKT SQAD wyjeżdza na zlot.

Wrocław: spotykamy się na stacji ORLEN pod koroną (wylot na Warszawe) godz 8:00, już z prowiantem na grila

Oleśnica może 9:00? gdzie i o której się spotykacie, dołączymy i pojedziemy razem
  
 
Łysy...czy ktoś Cię trzyma na siłę?

U mnie teraz akurat tuning jest na ostatnim miejscu, jeżeli chodzi o finanse. Mimo że ochota jest i plany...
Ja się nie zastanawiam czy mam kupić cegły na dom czy może STAGE 3 auta...

Nie urodziłem się z zawodem "syn" i nie dostaje tysięcy od rodziców na codzienne wizyty w sklepie tuningowym.

Wkurwiają mnie takie gadki...nie podoba się.....Grazie! Si ja. Takich przechodziło przez klub dziesiątki...

Stara gwardia została...



Ja jadę na 100%


P.S.

Wystarczy mi jeden pesymista w klubie....

[ wiadomość edytowana przez: SVERAdesign dnia 2011-05-25 21:32:31 ]
  
 
No to ja też jadę...

Adam o 9:00 na Orlenie???
Tak aby Wrocław mógł dojechać...
  
 
9-00

Jeszcze nie mam koncepcji którym pojechać...
  
 
Cytat:
2011-05-26 21:55:27, SVERAdesign pisze:
9-00 Jeszcze nie mam koncepcji którym pojechać...



Odpowiedź jest prosta - tym z nalepkami sqadu
  
 
Koszulki klubowe mile widziane !!
  
 
Bierzemy grila, prowiant we własnym zakresie, najlepiej już zakupiony wcześniej abyśmy nie latali po sklepach w stresie, chyba że ktoś lubi świeżutkie prosto z półki to nie wnikam
  
 
Cytat:
2011-05-26 21:55:27, SVERAdesign pisze:
9-00 Jeszcze nie mam koncepcji którym pojechać...



Co znowu kupiłeś??
  
 
Kolego o pseudo Svera.
Ja tez nie mam wpisane w dowod zawod "syn"Chodzi mi o ro ze jak tworzymy klub to jedzmy na spoty,tuningowiska i tym podobne imprezy.
Nigdy w moich wypowiedziach nie chcialem nikogo obrazic,
Mysle ze jutro pogadamy sobie na spokojnie i bedzie zajefajna impreza