Moja Asterka Turbo - Śląsk

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Astra Coupe Turbo z 2001r.
Cena : 19000 jak dla klubowiczów

Witam zaprzyjaźniony klub. Ja jestem z Opel Klub Polska i niestety muszę pilnie sprzedać Astrę. Jeżeli ktoś z Was lub ze znajomych poszukuje takiego samochodu to zapraszam.

Witam. Mam do sprzedania (niestety) Moją piękną "Bretonkę". Samochód jak widać na zdjęciach jest w 100% oryginalny i zadbany.
W moich rękach jest od roku i w tym czasie zrobiłem kilka bardzo ważnych rzeczy:
- Wymiana rozrządu - cały komplet - przy stanie licznika 148000km
- Wymiana tarcz i klocków z przodu przy stanie licznika 148000km
- Wymiana tarcz i klocków z tyłu przy stanie licznika 148000km
- Wymiana oleju przy stanie licznika 159000
- Wymiana wszystkich filtrów
- Wymiana czujników położenia wałów - 2 sztuki - w miesiącu październiku 2010
- Wymiana łącznika stabilizatora w zeszłe wakacje
- Klimatyzacja wyczyszczona i odgrzybiona w zeszłe wakacje.
- Wymienione wycieraczki w styczniu na Bosch Twin
- Przed zrobieniem zdjęć auto umyte i wywoskowane
- 2 komplety kluczyków oryginalnych
- Książka serwisowa prowadzona do końca
- Komplet dokumentów
- Posiadam Kabel Opel Tech II z oprogramowaniem (mogę dostać Pocztą Polską gdyż został w Zielonej Górze).

Jak widać z opisu troszkę w nią włożyłem kasy. Oczywiście nie jest w stanie "jak nówka" co często widać z opisów ani z jakimś "super małym przebiegiem" czy "od dziadka z Niemiec". Na samochodzie widać kilka śladów użytkowania. Jeszcze przez poprzedniego właściciela powstały widoczne na zdjęciach zarysowania przedniego zderzaka i tylnego nadkola. Ja osobiście tego nie robiłem bo mi to nie przeszkadzało, a po drugie żeby ktoś nie powiedział że był bity i takie tam. Bliższe informacje chętnie udzielę telefoniczne czy emailowo (preferowany kontakt bo mało czasu na odbieranie telefonów), więc zapraszam do kontaktu.

Moja kochana "Bretonka" jeździła najczęściej trasami na uczelnię (Sosnowiec-Zielona Góra, Zielona Góra-Kalsk) więc silniczek nie jest przemęczony.

Zdjęcia dostępne są w ogłoszeniu. Posiadam jeszcze kilka dodatkowych szczegółowych. Dla zainteresowanych wyślę emailem.