Łomża - spoty i zloty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z nieukrywaną radością zakładam powyższy wątek.

Po długich trzech latach użytkowania (na szczęście praktycznie bezawaryjnych) Astry F przesiadłem się z powrotem do Ładnej. Kolega Wojtek zdał niedawno na prawo jazdy - od kilkunastu dniu dni śmiga 2107-ką. Osobiście mam nadzieję, że nasza grupa będzie się stale powiększać bo potencjał w naszym mieście jest !

Pozdrawiam i zapraszam do oglądania fotek z pierwszego spotkania w 2011 roku.

Najpierw szybki spot pod moim blokiem, chłopaki przyjechali czerwoną 2107-ką oglądnąć moją "Kremówkę":







Następnie pojechaliśmy Ładą Wojtka za miasto, na podłomżyńskie carskie forty. Piękne widoki, nieprawdaż ?






-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ladna ta czerwona ladna. Zawsze mi sie podobaly czerwone, biale, a najbardziej, nie wiem jaki to kolor, ale nazwe go seledynowa zielen. Teraz jestem na przyrodzie,ale jak wroce poszukam swojej starej fotki z ta lada. Na polski rynek, ten kolor to rzadkosc. Nigdy takiej 07 sobie nie kupilem, mialem kremowe.
Zazdroszcze wam, u was w miescie jest tyle zwolenikow lad, co chyba w calym moim dolnoslaskim. Ja jestem sam w Legnicy. Marze zeby miec kogos, kto obok mnie naprawial swoja lade. Jestem sklonny nawet komus dac swoja kopiejke, zeby nia sie opiekowal, bo juz czasowo nie daje rade.
  
 
W Łomży jest jeszcze pare ładnych egzemplarzy. Mamy nadzieje że w niedługim czasie nasze grono się powiększy. Trzymamy za słowo Adama, który stwierdził że w te wakacje Łada musi być. . To i ja dorzuce pare fotek:



  
 
  
 
Przyznam że ładny ten kolorek. Niespotykany.
  
 
Na żywo jest duuuzo ładniejszy.

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2011-05-22 22:27:34 ]
  
 
Cytat:
2011-05-22 15:56:34, SzokoLada pisze:
Ja jestem sam w Legnicy. Marze zeby miec kogos, kto obok mnie naprawial swoja lade. Jestem sklonny nawet komus dac swoja kopiejke, zeby nia sie opiekowal, bo juz czasowo nie daje rade.



Sprostuje to co napisalem, bo posypaly sie propozycje. To nie jest takie hop-siup, przyjdzie ktos, a ja dam mu swoja kopiejke. To musi byc ktos, kto mieszka w Legnicy, wynajmie lub kupi garaz obok mnie Przekona mnie ze kocha lady, tylko wtedy dam za darmo kopiejke.
2101 jest w miare przyzwoitym stanie, dobra baza do tuningu, na oryginal raczej dla wytrwalych. Czasami mysle zrobic ja na coupe. U nas takich brak.
  
 
Panowie, trzymajmy się tematu.

Zaległe fotki, które miałem na dysku.

Wizyta chłopaków pod moim blokiem...







...i przejazd na ognisko w podłomżyńskim Lesie Jednaczewskim








Pozdrawiam

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Wycieczka na bunkry do Szablaka pod Nowogród
  
 
i52.tinypic.com/25725xh.jpg

Weekendowy wypad pod Łomżę, wzdłuż rzeki Narew. Szkoda, że kolega Adam od białej 2107 nie mógł się z nami tym razem spotkać. Ale co się odwlecze...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Aktualizuje bo ktoś powie że w Łomży nic się niedzieje




No i kolejny samochód do spotów



Szkoda że to fiat.

[ wiadomość edytowana przez: driver158 dnia 2011-07-29 22:11:12 ]
  
 
...a może tak zlocik w Białymstoku niedługo???

Mam taką mapkę łada w Białym, które stoją i czekają nie wiadomo na kogo. Można byłoby odwiedzić i popodziwiać
  
 
Już dawno był taki plan, żeby się do Was wybrać. Pasuje jutro ? Chcę jeszcze zajechać do kolegi od Samary.

Kopsnij GG jak masz.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Super. Co prawda przegląd mi się skończył ale jak mi się wydaje kolumny Ład nikt nie ruszy co nie Ja mam teraz trochę wolnego więc dopasuję się do ustaleń... Tylko gdzie i kiedy.

[ wiadomość edytowana przez: latarenka dnia 2011-07-30 18:34:34 ]
  
 
...no i się udało to krótkie spotkanie w Białym. Na pewno jakieś ciekawe fotki macie chłopaki co ::
Napiszę jeszcze że nie dość że ładnie udało nam się przejechać przez miasto to jeszcze wbiliśmy się na vipowską imprezę wraz z samochodami z MOTO RETRO która odbywała się w Choroszczy.
Tam prócz starych cadillaców i jeszcze innych cudeniek stała
pomarańczowa Łada 2103 z 1978 roku, a nieopodal gościnnie nasze 3 Ładzianki. To się nazywa reprezentacja! Dzięki emde za przyjazd do Białegostoku. Pozdrowienia dla ekipy z Łomży...

Od moja Łada 2106 1500s 1981


Od moja Łada 2106 1500s 1981

Od moja Łada 2106 1500s 1981

[ wiadomość edytowana przez: latarenka dnia 2011-08-07 21:15:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: latarenka dnia 2011-08-07 21:16:40 ]
  
 
Krasiwaja szestiorka, tylko kołpaczki od fiacika, lepsze były oryginalne. Masz zamiar zamienić?
  
 
Oczywiście bo powiem że ten "szczegół" strasznie mnie uwiera!
Tylko nie takie to proste bo i nie ma ich za wiele...
Może nie długo uda mi się zamienić z takim dziadkiem, który ma fiata 125p i jak dobrze pamiętam dekielki w pięknym stanie ładowskie. Jestem po wstępnych przedmowach. Zobaczymy...
Tak czy inaczej to będą dekielki dedykowane Ładzie 2101/2103 bez czarnego plastikowego wnętrza...
ale powiem że widziałem jedno zdjęcia na którym sześciorka miał właśnie takie dekielki.
Tylko czy to przypadkiem nie prywatnie zdjęcie...hmm
Od 2103-2106
  
 
To są typowo kołpaki od 03.
.
  
 
Koledzy fajne fotki wam wyszły, tylko szkoda żę tak mało, ja to się się sam bujam u mnie po okolicy i robię fotki , ale może uda mi się coś zorganizować w najbliższym czasie z "wezu69", to zrobimy "bitwę" na fotki . Pozdrawiam.
  
 
brabus to daj jakieś fotki swojej kopiejki...
...chyba że czekasz na wasz mini zlot dwóch łajdaczek. Jeśli tak to też spoko