ŁADA 2106

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, serdecznie wszystkich pozytywnie zakręconych Posiadaczy wspaniałego samochodu ŁADA, jestem nowym członkiem forum i chciałem się przywitać razem ze swoją Ładzianką, którą niedawno nabyłem.
Jeszcze raz wszystkich Witam.
Pozdrawiam
Paweł
  
 
Cześć. To nic tylko dawaj zdjęcia twojej ślicznotki. Pozdrawiam.
  
 
Jak Twoja to ta żółta z awatara to śliczniutka
  
 
Łakomy kąsek nabyłeś. Gratulacje dobrego wyboru. Pozdrawiam Paweł
  
 
A tu mamy fotki





Piękna sztuka, tylko klamki przewróć do stanu pierwotnego, czyli chrom. Lusterka koniecznie tez kup w chromie, zdobądź listwy na progi i nadkola, ale nie jest to a nie tanie a i nie łatwe.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
...no i koniecznie kliny chromowane w cenie około 17 zł za sztukę. Tanim kosztem nagle Ci się samochód rozświetli... A wymienić można samemu nie wymieniając uszczelek w oknach.

Do tego dodam jeszcze migacze w oryginalnych chromowanych ramkach - Ramek szukam już ponad rok!!!


No i zrób "polerkę" wycieraczkom. Zobaczysz jaka lśniąca i piękna nierdzewka kryje się po czarną farbą. Co prawda łatwo nie jest to wszystko ładnie zeszlifować ale jak masz nawet wiertarkę i jakięś papiery ścierne o różnych gradacjach oraz nakłądkę do polerowania i pastę polerską to uzyskasz efekt CHROMU i to jaki... Wiem bo sam przez to przechodziłem!!



[ wiadomość edytowana przez: latarenka dnia 2011-07-31 13:01:38 ]
  
 
Fotki te są zrobione jeszcze przez poprzedniego właściciela moje pojawią się niedługo lusterka chromowane już są!!! he he.
Teraz zabawa z tapicerem (małe odświeżanie) i 20sierpnia ładzianka wiezie mnie do ślubu. Na pewno będzie się pięknie prezentowała.

Pozdrawiam
  
 
Fotki wstawione przez SzokoLade, przypuszczam że pochodzą z Allegro.
  
 
Fotki są z Allegro.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Widzę, że Ładna po długich przejściach na Allegro znalazła wreszcie swojego właściciela. I dobrze! Szerokiej drogi i przyjemności z ujeżdżania!
Pozdrawiam,
@lex
  
 
allegro.pl/lada-2106-piekna-stan-kolekcjonerski-idealna-i2940775015.html

Coś długo ją sprzedajesz... Chyba, że badasz po prostu rynek.

Myślę, że po wystawieniu auta za max. 4K szybko znalazł by się nowy właściciel.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Za 3k trudno było ją sprzedać, a co dopiero za 7k.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим